Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktuálne foto naších miláčikov - 405


Whitetiger

Recommended Posts

Hmmm asi trosku mimo temy teraz pojdem, ale bola tu nedavno debata ake kozmeticke pripravky na auto. Preto sa chcem opytat ci ma niekto nejaku radu pretoze moja strecha je dost matna a akokeby popraskana...ale to ako keby niekto urobil slabucky ryhy s ihlou alebo nieco take...nedavno som videl 405-ku ktorej strecha mi pripadala ako keby niekto supal pomaranc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Whitetiger

keby si chcel mam zvysne znižene predne pružiny na 405ku.

máš dake foto, info..?

ja tiež plánujem moju 405ku trošku znížiť. Len tak orintačne som pozeral pružiny na nete a zatial som našiel na mňa -35. To by ešte šlo, stačilo by mi aj -20. Chcem to znizit hlavne kvoli optike, bo to mam moc hore. Mám sedan v hladkej nafte, takže žiadne závodné ambície ako ty :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: NAVY1

Původně zaslal: Whitetiger

keby si chcel mam zvysne znižene predne pružiny na 405ku.

máš dake foto, info..?

ja tiež plánujem moju 405ku trošku znížiť. Len tak orintačne som pozeral pružiny na nete a zatial som našiel na mňa -35. To by ešte šlo, stačilo by mi aj -20. Chcem to znizit hlavne kvoli optike, bo to mam moc hore. Mám sedan v hladkej nafte, takže žiadne závodné ambície ako ty :(

predne pružiny- Inter alloy znižene -35mm v červenej farbe :D.

[upravil dne 9/5/10 Whitetiger]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slipkont: čo to tam máš za kolečká, to sú 14ky? celkom pekné a ladia s farbou auta. tipujem 6 x14 a 185/60. tiež rozmýšlam nad kúpou nejakých 14 palcových alu (techničák iné nepustí) minimálne na zimu, namiesto plecháčov..

[upravil dne 9/5/10 NAVY1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: NAVY1

Slipkont: čo to tam máš za kolečká, to sú 14ky? celkom pekné a ladia s farbou auta. tipujem 6 x14 a 185/60. tiež rozmýšlam nad kúpou nejakých 14 palcových alu (techničák iné nepustí) minimálne na zimu, namiesto plecháčov..

[upravil dne 9/5/10 NAVY1]

jj jsou to 14tky a jsou to tyto RSW 331 http://www.mmtuningauto.cz/index.php?id=detail&zbozi=410013N35RSW331 ... vypadají nádherně , nejkrásnější 405 v našem městě :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...