Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktuálne foto naších miláčikov - 405


Whitetiger

Recommended Posts

Brian: Řekl bych, že máš zatuhlej zámek. Servomotorek ho nedokáže úplně odemknout a tím jak vezmeš za kliku a je to v tom \"mezistavu\" tak spadne táhýlkou dolu, dá povel servu zamkni a zamkne se to všechno. Měl jsem tohle kdysi taky. Stačilo vyndat zámek (ten za kterej drží dveře zavřený - ne ten do kterýho strkáš klíč:D) a promazat ho WD40. Od tý doby jsem měl svatej pokoj. Když už jsem v tom byl, preventivně jsem udělal všechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Brian

What the Hell... : nadherny kolecka to jsou 17? pekne k tomu pasujou i ta cerna kapota! co mas za ET a rozmer pneu a rafku kdyz posadis dozadu 3 lidi nedrhne to nekde?

Sem je tam zatim jen skousel jestli tam vubec jdou dat...Sou to 215/40 ZR17 ale ET nevim presne myslim ze 38 ale kecal bych fakt se nepamatuju...Jinak zatacet se da bez problemu a tri lidi sem neskousel pac sem na ty salamy mel spatny srouby:mad:

post-0-14109610703303_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si trochu pohral v dobe pracovniho klidu ze zadnima OLD Model svetlama. Nevim, jestli nekdo neco podobneho zkousel, ale vysledek stoji doufam za to. Jeste to neni komplet. Doufam, ze se libi. Prace cca hod se vsim vsudy.

171120091662.jpg

Svetla jsem nastrikal transparentnim lakem na svetla. Jsou to 2 vrstvy.

171120091663.jpg

Prvni test. Zapojeni na baterku :aut

171120091666.jpg

Vysledek namontovany na aute :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...