Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Komponenty k televizi


Francouz_407

Recommended Posts

Mám LCD Samsung LE40A656 - LCD 40\" a zatím na analogovém signálu - kvalita nic moc mám také Repro Genius SW-HF 5.1 5000 na Sencoru SDR 1602. Nemá ale HDMI, tak přemýšlím o nějakém DVD přehrávači (nechci recorder a nevím jestli raději do blue ray) , potřeboval bych doporučit aby společně s mou televizí vykazoval dobrý obraz a zvuk. Nejsem nějaký každodenní divák, takže DVD za 10 000Kč je pro mě škoda - myslel jsem na Philips DVP5990 ale více se mi líbí Pioneer DV-410 černá, co si o tom myslíte? Chtěl bych aby mi to komunikovalo s těma Geniusama.

Dále pak bych chtěl koupit nějakou anténu k té televizi pro digitální příjem, ale nevyznám se v tom, jakou doporučíte, sleduji pouze české programy, nevím jestli mám uvažovat o satelitu ale je to pro mě zbytečné. Mohl bych nějakou anténou přijímat Full HD vysílání.

Link to comment
Share on other sites

Keďže chceš TV prevádzkovať na digitálnom signále (HDMI) kvalitu jeho podania ovplyvňuje len a len TV. DVD prehrávač poslúži aj ten najlacnejší s HDMI. Skôr by som dal dôraz na kompatibilitu s médiami a snáď komfort ovládania a dizajn. Zober pár napálených ošúchaných DVD a choď ich skúsiť. Ber ten, ktorý ich prečíta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...