Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování s rozloučením


Marcel.Z

Recommended Posts

Jsem udiven a opravdu je to o lidech, kterých si po Vašich příspěvcích vážím ještě víc.:potlesk

Píšete, že jsem neprozradil značku, ale byla řečena již snad ve 4 příspěvku, ale nebyla napsána mnou.

Další příspěvky již směřují konkrétně k modelu, ale jsou těsně vedle, ale jen těsně.:myslim

Včera jsem se šel potit do postele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel.Z

Jsem udiven a opravdu je to o lidech, kterých si po Vašich příspěvcích vážím ještě víc.:potlesk

Píšete, že jsem neprozradil značku, ale byla řečena již snad ve 4 příspěvku, ale nebyla napsána mnou.

Další příspěvky již směřují konkrétně k modelu, ale jsou těsně vedle, ale jen těsně.:myslim

Včera jsem se šel potit do postele.

nám nevadí že si vstúpil,ale že chceš vystúpit Bohušu :D:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mas muj potlesk.

Kazdej chce prechadzet od peugotu k VW, Skoda, BMW,AUDI ci MB... Muj malej nesplnenej sen je Volvo S80 2,4 D .... Juuuuuj co by som zanho dal :)

Inac to nove XC 60 je fakt povedene, uz sem v nem sedel, bohuzel bez nastartovaneho motoru :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za potlesk. Jinak ten odkaz, to je trochu jiná třída, než to moje a je to palba jen to prohlížet. Umí to zajímavý věci. Přeji brzké nastartování, ale i sodjezdem k domovu.

K mému výběru snad jen dovětek, že nejvíce km s tím najezdí drahá polovička, a proto 1,6 v 5 kvaltu. Jedeš v tom 130 a sedí to jak přišitý. Na P406 ji vadila ta \"plavba\", kterou ocení někdo jiný, jako třeba já, ale kvůli jedné cestě na dovču, nemělo smysl to držet. Vezme-li člověk v úvahu, že mu něco nesedí a nemáš to v ruce, může to přinést to nejhorší.....

No a k těm značkám ostatním, Octávku mám služební a trpím, teď ještě tiše závidím manželce, Audi jezdila žena, a proto umí i dobře jezdit.SIce to byl starej doutník nebo jak se mu říkalo, ale naučila se s ním dobře parkovat. Další skromný výčet bývalých aut: VW Golf II, Seat Cordoba, 2x Opel Omega, Opel Vectra B a poslední Peugeot 406. Tak ten skok ke švédům byl jasný.

No a můj sen jako kluka, řídit kamion s tahačem Volvo, jsem si trochu změnil v menší V50. Koncernu PSA se musí nechat čest, že ten motor do něj udělal po zkušenostech v Peugeotech. Výkon 81kW v 1,6D je docela dost, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubk0

Tak mas muj potlesk.

Kazdej chce prechadzet od peugotu k VW, Skoda, BMW,AUDI ci MB... Muj malej nesplnenej sen je Volvo S80 2,4 D .... Juuuuuj co by som zanho dal :)

Inac to nove XC 60 je fakt povedene, uz sem v nem sedel, bohuzel bez nastartovaneho motoru :(

Když jsem koukal co pořídit, tak jsem narazil na nádhernou S80 v benálu. 160 ticek, najeto 120 ticek, automat, kůže, plná výbava... Obdobně jsem narazil na A8 asi za 190. Jenže... kdo by to živil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edison : je krize :D

Trh s auty stagnuje, ojetá se neprodávají vůbec a nová skoro taky ne, pokud se zase něco nevymyslí. (třeba pobídky od státu na nákup nových povozů)

Nebo krize se nerozplyne.

Takže, tyhle \"brka\" jsou teď za tyhle ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel.Z

Děkuji za potlesk. Jinak ten odkaz, to je trochu jiná třída, než to moje a je to palba jen to prohlížet. Umí to zajímavý věci. Přeji brzké nastartování, ale i sodjezdem k domovu.

K mému výběru snad jen dovětek, že nejvíce km s tím najezdí drahá polovička, a proto 1,6 v 5 kvaltu. Jedeš v tom 130 a sedí to jak přišitý. Na P406 ji vadila ta \"plavba\", kterou ocení někdo jiný, jako třeba já, ale kvůli jedné cestě na dovču, nemělo smysl to držet. Vezme-li člověk v úvahu, že mu něco nesedí a nemáš to v ruce, může to přinést to nejhorší.....

No a k těm značkám ostatním, Octávku mám služební a trpím, teď ještě tiše závidím manželce, Audi jezdila žena, a proto umí i dobře jezdit.SIce to byl starej doutník nebo jak se mu říkalo, ale naučila se s ním dobře parkovat. Další skromný výčet bývalých aut: VW Golf II, Seat Cordoba, 2x Opel Omega, Opel Vectra B a poslední Peugeot 406. Tak ten skok ke švédům byl jasný.

No a můj sen jako kluka, řídit kamion s tahačem Volvo, jsem si trochu změnil v menší V50. Koncernu PSA se musí nechat čest, že ten motor do něj udělal po zkušenostech v Peugeotech. Výkon 81kW v 1,6D je docela dost, nebo ne?

Co je mozna smesnejsi, tak bezny novy korejec ma 1.5 CRDI VGT 16V 81 KW :) Je tichsi, a trhnul by sem te s nim jak nic :)

V 1.6 D ckovym volvu mne len vezli, ale neriadil som :( Takze neviem posudit jeho pruznost...

Inac dnes mam druhou lasku, vozil sem se v Mercedesu 315 CDI :D Sem vezle z BA obycaciu stenu, gauc, kuchynskou linku a skrinu do spalne, plus nejaky prkotiny. To bilo zvezenicko ...

Na S80 tku si budu muset este par let, ked ne desetroci pockat ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...