Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Chřipka

Davidf

Recommended Posts

Ja skusenosti nemam, ale frajerkyn nevlastni otec prisel kvoli temuto ockovani o CUCH ... A to myslim uplne vazne.

Zevraj ked ho ockovali, tak mal v sebe nejaky virus, ten sa ale nijak navonok neprejavoval. A ted proste neciti ziadne vone...

Původně zaslal: ozzy1956

osobně nechci být píchán---radši píchám sám....:P:)

To je moje řeč,a když sem píchán(určitě ne dobrovolně),tak kvuli zádum ,když mě chytnou, na to jedno píchnutí nestačí,to jich hned najednou koupim 12,a to je potom direk,jo a ještě jednu do pr..le,takže vlastně 13:)

Původně zaslal: permonik7

Má to smysl hlavně u dětí a starých lidí, kteří nemají imunitu nijak silnou. Pro dospělého zdravého člověka to nemá nijak hluboký význam. Tohle tvrdí i valná většina lékařů. Já sama naočkovaná nejsem a ani nechci.

promiň ale u malích dětí to nedopuručujou lékaři z důvodu nevytvoření vlastních imunitních složek :( .. ja osobně bych malé dítě proti tak banální nemoci očkovat nenechal ;)... :myslim:cool:

Původně zaslal: Petra XSI

Co já vím, tak virů chřipky je několik druhů a oni Tě naočkují jen na nějaký typ. Takže pak můžeš být i tak nemocnej. Můj šéf se nechává očkovat každý rok a já se mu pak směju, když má rýmu jak sedlák šálu.

počkej ale chřipka a rýma to k sobě nepatří snad :-) by se musel naočkovat proti rýmě ne proti chřipce..

Původně zaslal: vendi.stejskal

Původně zaslal: ozzy1956

osobně nechci být píchán---radši píchám sám....:P:)

To je moje řeč,a když sem píchán(určitě ne dobrovolně),tak kvuli zádum ,když mě chytnou, na to jedno píchnutí nestačí,to jich hned najednou koupim 12,a to je potom direk,jo a ještě jednu do pr..le,takže vlastně 13:)

Co pak máš se zády? Tipnu si - sezení celý den na pr*eli, pak sezení v autě, adekvátní pohyb žádný, natož pak nějaké odpovídající pravidelné cvičení, o masážích, potažmo fyzioterapii ani slechu. To pak věru není divu...

Původně zaslal: Welis

Původně zaslal: permonik7

Má to smysl hlavně u dětí a starých lidí, kteří nemají imunitu nijak silnou. Pro dospělého zdravého člověka to nemá nijak hluboký význam. Tohle tvrdí i valná většina lékařů. Já sama naočkovaná nejsem a ani nechci.

promiň ale u malích dětí to nedopuručujou lékaři z důvodu nevytvoření vlastních imunitních složek :( .. ja osobně bych malé dítě proti tak banální nemoci očkovat nenechal ;)... :myslim:cool:

Sorry,ale chřipka až tak banální onemocnění zase není:xvul.

Ale asi se na to očkování vykašlu už jsem ji 2roky neměl:super a když se nadopuji vitamínama snad ji nechytím ani letos.

Aka: dělám cvičení i masáže, ale jsem drahej, mám málo času a navíc jen pro lidi, co maj opravdu zájem a jsou důslední. Ne jednou něco hrrr a pak půl roku pauza. Nicméně, nejsem fyzioterapeut, takže toho si stejně musíš najít mimo - a předem.

Mam kamarata a ten to \"uziva\" pravidelne a nikdy nebol chory....

Ja osobne som vzdy nachladnuty ked prichadza chripkova vlna, takze celkom nad tym uvazujem....

No a co sa ockovania tyka, to treba robit kazdeho pol roka, nakolko virus chripky kazdy pol rok mutuje a vakciny ako aj nasa imunita su proti tomu bezbranne.

Aj to ockovanie funguje tak ze sa vpichne vlastne virus chripky (uz zmutovany na to ktore obdobie) a telo si proti nemu vytvori protilatky a preto clovek neochorie pri dalsej vlne chripky, to je cele.

Preto aj ja nachladnem kazdy pol rok kym si telo nevytvori protilatky

Původně zaslal: Lubk0

Ja skusenosti nemam, ale frajerkyn nevlastni otec prisel kvoli temuto ockovani o CUCH ... A to myslim uplne vazne.

Zevraj ked ho ockovali, tak mal v sebe nejaky virus, ten sa ale nijak navonok neprejavoval. A ted proste neciti ziadne vone...

Hele, to vůbec nemusí být z chřipky. Taky jsem necítila

a byla jsem kvůli tomu na operaci a pak pohoda.

Máš nějaké polypy v nose a čich nikde.

Jenže to má tendenci se vracet, tak mě asi

po Vánocích čeká další operace, jelikož ta první

mi zabrala tak na půl roku. Tak ať si kdyžtak zajde na ušní, nosní, krční.

Původně zaslal: Welis

Původně zaslal: Petra XSI

Co já vím, tak virů chřipky je několik druhů a oni Tě naočkují jen na nějaký typ. Takže pak můžeš být i tak nemocnej. Můj šéf se nechává očkovat každý rok a já se mu pak směju, když má rýmu jak sedlák šálu.

počkej ale chřipka a rýma to k sobě nepatří snad :-) by se musel naočkovat proti rýmě ne proti chřipce..

Já to spíš myslela tak, že on se nechá každej rok naočkovat na ten určitej typ chřipky a pak tu stejně chcípá na jinej typ. Jinak samozřejmě, že nemusíš mít pokaždý rýmu když máš chřipku..........