Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poradani jarniho srazu - vyhral sraz v Melniku


Vvitty

Recommended Posts

Původně zaslal: vendi.stejskal

Původně zaslal: Zipík

Mám prosbičku už se ví termín?Nějak se mi ho nedaří najít.Potřebuji si zařídit volno;)

[upravil dne 3.3.09 Zipík]

http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=74

Nebylo by lepší napsat datum než mu dát odkaz na připravované srazy a vše celé pročítat a hledat...děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Nebylo by lepší napsat datum než mu dát odkaz na připravované srazy a vše celé pročítat a hledat...děkuji

Tady nebylo zapotřebí velkýho hledání,jen sem si kliknul dole pod oknem,toť vše

příště se polepšim 106e.gif

[upravil dne 3.3.2009 vendi.stejskal]

[upravil dne 3.3.2009 vendi.stejskal]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Původně zaslal: Přema

Nebylo by lepší napsat datum než mu dát odkaz na připravované srazy a vše celé pročítat a hledat...děkuji

Tady nebylo zapotřebí velkýho hledání,jen sem si kliknul dole pod oknem,toť vše

příště se polepšim 106e.gif

[upravil dne 3.3.2009 vendi.stejskal]

[upravil dne 3.3.2009 vendi.stejskal]

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: Zipík

Ten odkaz je sice pěkný nicméně datum tam stejně není ....

Datum tam je.

V názvu vlákna: 26. sraz - Mělník 2009 (30.4.2009 – 3.5.2009)

:)

Teda snad je to správné datum konání srazu. :D

Už tu z Liberce dávám dohromady kolonu, zatím to vypadá na 3x 406 a možbá jedna 205 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: Zipík

Ten odkaz je sice pěkný nicméně datum tam stejně není ....

Datum tam je.

V názvu vlákna: 26. sraz - Mělník 2009 (30.4.2009 – 3.5.2009)

:)

Teda snad je to správné datum konání srazu. :D

Už tu z Liberce dávám dohromady kolonu, zatím to vypadá na 3x 406 a možbá jedna 205 :)

Když mě vyzvednete po cestě někde v Mladé Boleslavi, pak se přidám do kolony! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele klid jo , restaurace vaři do 22 a i potom nebude nouze o nakladane hermeliny apod.

oteviracka chlastpřepážky je do vysílení.

uvital bych kdyby jste se nejdrive informovali u organizatorů než budete neco podnikat na vlastni pest , kuži na trh neseme my a jak bychom potom vypadali pred provozovatelem kdyby jste si tam delali vlastni restauracku.

uz tak nam udelali vyhod az az.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle jednoznačně souhlas s Pe.Trem

Bylo by dobré, aby si členové, kteří srazy nepořádají, jednou pro vždy uvědomili, že NELZE na akce jezdit s vlastním proviantem bez dohody s pořadateli.

Camp provozovatel nikdy nepronajme proto, že Pe.Tr váží přes 100 kg ani proto, že očekává příjezd 150 hladovců s vlastním pivem, vlastním masem, vlastním chlebem - ale vždy a zásadně za účelem zisku. Když pak provozovatel zjistí, že má u pípy zbytečně zevlující obsluhu (kterou platí) a kdesi v campu si piškoťáci lemtají svoje (levnější) pochutiny, asi bude štěstím bez sebe a pořadateli to vůbec nenechá vyžrat.

To jsme fakt až takové \"socky\", že se už u několikátého srazu musí řešit, že dovážet na sraz vlastní bečku není zrovna vhodný nápad???

[upravil dne 7/3/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tu z Liberce dávám dohromady kolonu, zatím to vypadá na 3x 406 a možbá jedna 205 :)

Když mě vyzvednete po cestě někde v Mladé Boleslavi, pak se přidám do kolony! :super

Beru Tě za slovo :super

Je to sice ještě za nějaký ten pátek, ale počítá se s tím, že se pojede přes Boleslav :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Už tu z Liberce dávám dohromady kolonu, zatím to vypadá na 3x 406 a možbá jedna 205 :)

Když mě vyzvednete po cestě někde v Mladé Boleslavi, pak se přidám do kolony! :super

Beru Tě za slovo :super

Je to sice ještě za nějaký ten pátek, ale počítá se s tím, že se pojede přes Boleslav :super

tak to pocitam s tim, ze s vama v kolone nejedu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

V tomhle jednoznačně souhlas s Pe.Trem

Bylo by dobré, aby si členové, kteří srazy nepořádají, jednou pro vždy uvědomili, že NELZE na akce jezdit s vlastním proviantem bez dohody s pořadateli.

Camp provozovatel nikdy nepronajme proto, že Pe.Tr váží přes 100 kg ani proto, že očekává příjezd 150 hladovců s vlastním pivem, vlastním masem, vlastním chlebem - ale vždy a zásadně za účelem zisku. Když pak provozovatel zjistí, že má u pípy zbytečně zevlující obsluhu (kterou platí) a kdesi v campu si piškoťáci lemtají svoje (levnější) pochutiny, asi bude štěstím bez sebe a pořadateli to vůbec nenechá vyžrat.

To jsme fakt až takové \"socky\", že se už u několikátého srazu musí řešit, že dovážet na sraz vlastní bečku není zrovna vhodný nápad???

[upravil dne 7/3/2009 Medvěd]

Naprostý souhlas, to je jako nosit dříví do lesa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

V tomhle jednoznačně souhlas s Pe.Trem

Bylo by dobré, aby si členové, kteří srazy nepořádají, jednou pro vždy uvědomili, že NELZE na akce jezdit s vlastním proviantem bez dohody s pořadateli.

Camp provozovatel nikdy nepronajme proto, že Pe.Tr váží přes 100 kg ani proto, že očekává příjezd 150 hladovců s vlastním pivem, vlastním masem, vlastním chlebem - ale vždy a zásadně za účelem zisku. Když pak provozovatel zjistí, že má u pípy zbytečně zevlující obsluhu (kterou platí) a kdesi v campu si piškoťáci lemtají svoje (levnější) pochutiny, asi bude štěstím bez sebe a pořadateli to vůbec nenechá vyžrat.

To jsme fakt až takové \"socky\", že se už u několikátého srazu musí řešit, že dovážet na sraz vlastní bečku není zrovna vhodný nápad???

[upravil dne 7/3/2009 Medvěd]

Souhlasim take, ale.....

reagoval jsem na prispevek Rebika, kde se psalo, ze obsluha zavira v 22:00. Reagoval jsem tak, ze by se tedy dalo po domluve s klubem vyresit po zaviracce ve 22:00 piti piva alternativne sudem.... Ani v nejmensim jsem nenaznacil, ze chci lemtat pivo nekde v zakouti pri otevrene knajpe. A ABSOLUTNE odmitam reci o nejakem grilu. Jidlo na srazu v restauraci mam vzdy placeno, a jestli se rozhodnu ho zkonzumovat, a pak si udelat neco na grilu, nebo ho nezkonzumuju, je jen MOJE vec. Je jasne, ze v penzionu si fakt gril delat nebudu, ale proc ne v kempu? Za druhe prijedeme pravdepodobne se psem a s tim nebudu vysedavat celej vecer v hospode....

Myslim si, ze provozovatele kempu na nas opravdu nejsou tratny, takze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...