Jump to content
  • Aktuální cíle darů

geometrie

sekaj

Recommended Posts

Čaute všichni.Při výměně letních gum jsem zjistil nesouměrné sjetí pneu a tudíž špatná geometrie náprav.Chtěl bych se vás proto zeptat jestli se může geometrie rozhodit aniž by byly vůle na nápravě nebo to hned značí špatné čepy řízení,axiálních tiček atd?Díky za odpovědi.

Kde jsi měl nesouměrně sjeté pneu?-U Peugotů to bývá hodně po stranách,pak to může být obyčejnou sbíhavostí či pak když jsou vůle na silntblokách ramen,pak se hýbe a může se dělat geometrie nonstop,všimněte si někdy,nedávno jsem to tu řešil...

Je to vším možným,stál jsem nedávno u Tesca a stála vedle mě 306 HDI-mooc pěkná,ale pneu po stranách bruska-kámoš to měl n a 406 taky a geometrii měl O.K,mě to dělá pravá přední-mám trochu vůli na čepu řízení jinak nic.Pak se mi někdo diví,že si kupuji nové pneu Kormoran a atd-ono mít super Michelin a pak je takhle při straně přibrousit se mi moc nechce!!!Ono fakt uděláš geometrii a nic to nepomůže-dobrej Peugoťáckej mechanik-myslím tím někoho kdo pár či hodně Peugotů už řešil-na to kápne,ale nějakej soukromník co dělá všechno na to nepříjde nikdy!!!

Ak sú zjazdené po oboch stranách a roznomerne po celom obvode tak by to mohlo byť i podhustenie. Na jednej strane geometria a pri ploškách po obvode zase tlmiče. Jazda na prehustených sa prejaví zjazdením stredu behúňa. Pri jednej ploške sa môže jednať o nevyváženosť alebo vadný materiál pneumatiky.

Často sa stáva že si niekto dá iný rozmer pneu a nehustí na správny tlak.

Původně zaslal: Jindras

Včera jsem vyměnil čep řízení,dal jsem starline-auto kelly-150 Kč-dobrá kvalita a né jak si někteří fajnšmejkři myslí,že to je šit+350 geometrie-nikde nenalezeny vůle-vše O.K-tak uvidím!!!

ty snad musíš být prodejce Starline--vždy je chválíš :D:D--já si

ale koupím třeba Moog, promiň :P