Jump to content
  • Aktuální cíle darů

správné zrcátko?

Ladman

Recommended Posts

jelikož se mi nepodařilo sehnat sklo do zrcátka z druhé ruky, rozhodl jsem se koupit nové. Překvapení bylo, že na skladě u drtivé většiny prodejců nikde nejsou a dříve jak za 3 týdny ani nebudou. Pouze v Auto Kely mi ho objednali a v pátek přišlo. Problém je, že jeho uchycení vypadá jinak než u toho mého. Přesto jsem ho koupil s tím, že pokud by nepasovalo, tak ho začátkem týdne vrátím. Jenže mám strach, že až začnu rozebírat to mé poškozené, rozpadne se mi a já už ho nebudu moci dát nazpět - v případě, že by to nové nepasovalo. A jezdit 3 týdny bez něj, to si nedovedu představit. Proto zde přikládám foto toho nového, jestli s tím někdo nemá zkušenosti. Podotýkám, že zrcátko jsem již několikrát sundaval, takže to problém není. Je mi ale divné, že to nové nemá ten ocelový kroužek s těmi dvěma drátky v dolní části. A zdá se mi, že ten kruhový otvor ze zadní strany má větší průměr než ten můj.

post-0-14109603069472_thumb.jpg

No jestli je to podobný jak u 405tky tak tady to co je na fotce je držá zrcátka a z druhé strany sklo zrcátka - to se mě rozbilo a to co sem koupil mělo lepící plochu kterou sem to na to nalepil... Na místo toho původního skla...

Bohužel z té jedné fotky toho moc nepoznám a s konkrétním typem nemám zkušenost, ale snaha byla :super

http://www.peugeot-club.com/forum//viewthread.php?tid=40947&page=1

A6401288.JPG

leva.jpg

Původně zaslal: honza406

Ladíku nevím ale dávám ti foto mého starého s rozměry toho uchycení/průměry v mm/,kde je ta pružinka

tutově tam mám to co ty. Průměr té díry u toho nového skla je 85 mm, což je určitě moc.

Původně zaslal: budvar

Tak sem ti asi moc nepomohl :) Každopádně já než sem sehnal správný sklo tak mě 2x nabízeli nepasující s držákem co tam nešel dat až mě nakonec v autokelly dali nalepovací na ten původní držák a spokojenost...

tys tam ale asi výhřev neměl nebo ano?

Původně zaslal: Pe.Tr

tady otom uchyceni pišu a dost podrobně

Z toho se moc nevidím:nevim. V úterý zrcátko vrátím a doufám, že za 3 týdny seženu to správné. Těch druhovýrobců je dost, myslím, že někdo to snad vyrábí se správným úchytem na pružinku.

Guest servisman

to je na tobě risk je zisk já to nezkoušel u 406 protože jsem sehnal kompletní elektrická ta stará mám doma ruční bez ohřevu ,proto ta fotka

u bejvalky 405 jsem to tak udělal a šlo to opatrně