Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pipnutie pri startovani


siskin

Recommended Posts

pipa mi to aj cez den alebo vecer. Malo paliva to asi nebude to mi signalizuje pc na displeji a tri krat pipne. Skor si myslim ze by to mohla byt ta teplota. Pretoze na displeji mi blika ukazovatel vonkajsej teploty. Da sa to nejako zrusit ? Alebo posunut na nizsiu teplotu ? Blika mi to pri 3 stupnoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se přidávám. Úplně stejný problém. Auto mám skoro 2 roky a dříve se stávalo, že se při startování ozvalo píp píp píp. Ale jen někdy. Nyní se ozývá gong. Nedělá to stále, dělá to naprosto nepravidelně. Jednou tak za 3-5 nastartování. Nejčastěji ráno, ale není to pravidlem. Je jedno jestli je zima nebo teplo, dělalo to i v létě, nafty dost, za tu dobu co to mám tam bylo jen párkrát pod půl nádrže. Když sleduju display tak to při pípnutí nic nenapíše, nic se na něm ani na zlomek vteřiny nezmění. Jinak s autem zatím žádný problém. ťuk, ťuk, ťuk.

Původně zaslal: siskin

uz asi dva tydne mi pri startovani jeden krat zaznie pipnutie (gong). Neviete co to znamena ?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to tak isto pípalo hlavne ráno pri prvom štartovaní bez akejkoľvek hlášky a teraz sa mi objavila hláška vysokej hladiny vody v chladiacom systéme. Asi mám upchatú hadičku na prepade z vyrovnávacej nádržky, lebo ju musím \"odtlakovať\" odšrubovaním uzáveru. Po uvolnení uzáveru a odtlakovaní je potom všetko OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

ozivim tuto temu.

v poslednych dnoch mi pri kazdom nastartovani rano zaznie jeden gong, na displeji nic. Pri dalsich startoch cez den sa to uz neopakuje. Ale rano zase.

ma niekto podobnu skusenost? mozem sa spolahnut, ze je to iba upozornenie na nizku teplotu vonku (v lete to nepipalo)?

307 HDi, 2.0, r.v. 2004

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nehádam sa, minulý rok keď boli silné mrazy a robil som len krátke jazdy so zapnutým vyhrievaním zadného skla a zrkadiel ( už som sa poučil ) lebo sa mi nehcelo škrabať, tak som vyšťavil baterku tak že som mal problem so štartovaním, tak sa mi ozval gong a na pp nič. inak som gong nepočul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...