Jump to content
  • Aktuální cíle darů

306 spojka

jack 306

Recommended Posts

Původně zaslal: jack 306

no mu to zabíra strašně moc nahoře a ještě krátce takže sem se neuměl pořádně rozjet ale on si zvyk ale říka žre dřív to bylo lepší:myslim

Nemá tam náhodou nastavovacie lanko? Myslím bez samoštelu. Potom by malo stačiť to nastaviť.

Původně zaslal: jack 306

ještšě jedna otázečka dá se nějak zjistit tloušťka lamely abych nemusel demontovaz celý motor? abych věděl jak na tom je

myslím,že ne--ale k čemu to potřebuješ vědět--spojka buď drží,

nebo prokluzuje(při správném seřízení) a pak už jen převodovka

ven...

Mě zase zabírá perfektně dole,mám to nové samoštel.lanko,ale jde ztuha dole a kolem 2000 otáček jsou slyšet nepříjemné vibrace,které pak zmizí, možná jak už jsem v jednom příspěvku psal se nezhoršují ani nezlepšují,ale přinejmenším je před smrtí přítlačák si myslím s ložiskem....

Mě zabírá krásně dole,ale jde tam trochu ztuha pedál-čím to je?-přesně nevím-možná někdo dělal jenom lamelu-někdo mi říkal vyměň to všechno,druhý vždyť to chodí,další spojka pře smrtí.Jediné co bylo K.O bylo spojkové lanko se samostavem-to se vyměnilo a je to kromě toho tužšího chodu lepší!!!

Původně zaslal: Jindras

Promazání nového lanko s aut.nastavením od firmy ATE je kvalita a mazat to je nesmysl-problém si myslím bude ve spojce!!!

Možno by si bol prekvapený čo urobí zopár kvapiek oleja. Ak je ATE kvalita, ako tvrdíš, tak potom dávajú do lanka medzi bowden a lanko teflonovú vložku. Myslíš že sa to lanko nebude lepšie šmýkať po tom teflone ak tam bude olej?

Mne išlo tiež lanko po výmene stuha. 2 ml hydraulického oleja a ide ako po masle.

• 3 years later...