Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vládní vozidlo


Driver

Recommended Posts

Narazil jsem na zajímavý fotky vládních limuzín. Na té čb fotce má 604 poklice, které jsem ještě na žádné neviděl a má i obě chromová zpětná zrcátka. Měla by být z roku 1977. Na té druhé je prodloužená verze, akorát má poslední sloupek bez bočního okýnka.

post-0-14109603016939_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Ota

Staré modely měly všechny zrcátko na noze na dveřích

Ano, to vím taky. :)

Jen se pozastavuji nad tou první fotkou, prostě mi přijde, že jsou ty zrcátka jiný. Jiný než jaký má prodloužená na druhé fotce... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to vidím jasně..................http://www.obrazky.cz/detail?id=eJyNzE0LwiAcgPG736Num072GsQoKoKgYFtdY%2BnfaWQztVbfPoi6d39%2BT3mbGrh30PsRJSmJx0Jd%0APNhphKT3ZoLxMAzhA5jv7YmHrNf4m2PDri1Wuu3AYedB6PBsuv%2BUBn0C%2B2PS6wtKY4LinKCk%2BC00%0AcNVGoVHMQWuZ/GyUKytozNIt1rkagt2%2BmkvyZNuZ5JvAPmvxasSygOO6PtBVhyKaoyJNiEgY5ZEQ%0APKNJBm%2B8f1I/%0A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: novoták

já to vidím jasně..................http://www.obrazky.cz/detail?id=eJyNzE0LwiAcgPG736Num072GsQoKoKgYFtdY%2BnfaWQztVbfPoi6d39%2BT3mbGrh30PsRJSmJx0Jd%0APNhphKT3ZoLxMAzhA5jv7YmHrNf4m2PDri1Wuu3AYedB6PBsuv%2BUBn0C%2B2PS6wtKY4LinKCk%2BC00%0AcNVGoVHMQWuZ/GyUKytozNIt1rkagt2%2BmkvyZNuZ5JvAPmvxasSygOO6PtBVhyKaoyJNiEgY5ZEQ%0APKNJBm%2B8f1I/%0A

Tohle je americká verze. Ale na tý první čb fotce co jsem tam dal bych řekl, že je to klasický zrcátko na nožičce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: novoták

no zas tak skvěle to zas není vidět ale já bych řek že by to mohlo být ono!

[upravil dne 30.11.2008 novoták]

Z toho tvého obrázku je jasně vidět, že je to zrcátko plastové - tedy z nového modelu, a tady už z toho rohu okna.

Jenže na té první fotce jsou zrcátka chromová.

Starý model měl zrcátka na nožce, přišroubovaná na dveře.

A právě na té první fotce mi přijde to zrcátko moc bachraté a že na nožce není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...