Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz trochu mimo misu


voštík

Recommended Posts

nechci kazit Pegynam jmeno, jenom jsem rekl, ze ten muj je zatim nespolehlivy, protoze se prece neda cekat, ze po total dekonstrukci a pak zase slozeni bude hned vsechno OK.

BTW: navic to zatim najezdilo asi tak 40km, takze cesta na sraz ho proveri (snad zvladne ujet naraz 50km :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem kdysi takhle skládal autíčko po kompletní renovaci. Akorát to nebyl Peugeot, ale Fiat 128 Coupé. Tehdy jsem s tím 3 dny po prvním nastartování jel do Itálie, brr. Dneska už bych si to asi netroufl... Ale prošlo to, nic se mi nevysypalo. Akorát mi neukazoval palivoměr (na dlouhou cestu fakt super), a dvakrát se mi přicpaly trysky v karburátoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem prave dovez auto ze stelovani geometrie a rekli mi, ze mam uplne v prdeli rameno (leve) :( se z toho uz asi poseru....

Hned jsem to zkousel a opravdu - ten kulak je uplne v hajzlu chodi to jak svina.....

Oddie, myslis, ze to vydrzi jeste 150km?? :D :D

BTW: nemate nekdo leve rameno na 205 v garazi navic??? Kdyztak srelte cifru a ja se rozmyslim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 400, nové je tuším za litr. Ale fakt musim ještě kouknout, jestli je dobrý, abych jen nesliboval. Jsem z Prahy 6, to máš cestou na/z letiště. Akorát, mě se to hodí až tak v 17h, jináč bych musel vzít roha z práce... Ozvi se kdyžtak na mail, a? se tu nedohadujem přes fórum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...