Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Hrajete tu někdo strategie?

MatrixChose

Hrajete tu někdo strategie?  

1. 1. Hrajete tu někdo strategie?

Recommended Posts

Já asi nejradši. A nejvíc asi sérii Red Alert. Nedávno se ke mě dostala trojka. Nejdřív jsem byl na rozpacích, protože dvojku jsem miloval a uměl perfektně a tohle nebylo prostě ono. Právě jsem ale dohrál kampaň za Sověty a fakt jsem se do toho zažral :super Jinak jsem měl rád Starcrafty, perfektně vyvážený strany a strašně dlouho se drželajako nej a hrála na celosvětových turnajích a co se týče Warcraftu tak snad jen dvojku. A co vy co hrajete?

LOL :D

Tak momentalne sem dodrtil Warcrafta 3, ale nehravam ho jako strategii, ale custome game mod s nazvem DOTA ALLSTARTS, momentalni verzie 5.67, hravam to na battlenete, sem tam tam stretnem i nejaky slovaky a cechi, inac skoro sami nemec :D

Red alerta 3 jku mam, aj hram, ale mam zly crack, nakolko za sovetu v neviem kolkej misii, kde mam znicit poslednu letecku zakaldnu amikov v europe se mi proste po skonceni mise hra vypne. Inac vse funguje.

Od generalsov to namiesto Westwoodu chytila EA games, a ty skoro vse ku*vy ... Ale generalsi im vysli, no bohuzel jen jako multiplayer... Kampan byla hrozna.

Co se tyce me historie.

Dakedy sem hraval aktivne Counter Strike, chodil sem po turnajich, slovenskych, ceskych, nemeckych a podobne, stal sem pri zrode jednoho z nejlepsich ceskoslovenskych klanov.

Pak sem hraval Day Of Defeat, byl sem v jednem ceskym timu, a potom sem skoncil na Generalsech. Tam sem s partakem akurat vyhral slovensky turnaj v BA :)

Takze sem byl docela manik :D

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Marlin

duna 2000 je o nicem, kdezto DUNa2 je legenda. NA te sem ujizdel hned jak vysla :)

Dvojku jsem snad ani nehrál nebo možná jednou. Mě teda uchvátila 2000

Duna 2 je matkou vsech real-time strategii. A Duna 2000 je jen Duna 2 v kabatu CaC

momentalne ulitavam na Heroes 3 a 4, ale 4 to uz neni ono. Jak to je 3D tak to neni to prave. Holt jsem jeste ze stare skoly. Zlata DUNA2

Tak já ulítávám na Heroes 3 Complete a to už od vydání této hry (tuším v roce 2000) až do dnešního dne a to s velkou pravidelností a četností. :mad: Prostě nejlepší strategie všech dob. :super

Původně zaslal: permonik7

Původně zaslal: maturantka

neznam anno, to je zase nejka nova vykopavka ne.

jo, docela nová, ale původní anno 1602 je tak kolem 1998, pěkná hra

to zase bude nejaka kravina, jak te znam.

A to bylo jako na koho???

Na maturantku, na koho jineho?