Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Jak dobře koupit 307.

Welis

Recommended Posts

Původně zaslal: Trundik

zajímalo by mě, kolik tohle auto má ve skutečnosti najetých km. Je tu někdo, kdo by to dokázal zjistit?

No pokud ten předchozí programer byl dobrej tak myslim že zistíš možná tak že tam bylo štouraný ale skutečný stav nezistíš :(... mohly by to udělat tak že ta informace by nešla přepsat ale to by musely nastavit už v servise

Původně zaslal: Welis

Původně zaslal: Trundik

zajímalo by mě, kolik tohle auto má ve skutečnosti najetých km. Je tu někdo, kdo by to dokázal zjistit?

No pokud ten předchozí programer byl dobrej tak myslim že zistíš možná tak že tam bylo štouraný ale skutečný stav nezistíš :(... mohly by to udělat tak že ta informace by nešla přepsat ale to by musely nastavit už v servise

Nemyslel jsem skutečný stav km z údajů v autě, ale např. ze servisní historie přibližný stav.

No mě se ten článek hrozně líbí : např. \"Pojďte se podívat, na těch gumách snad někdo jezdil rallye. Vždyť z nich normálně trčí dráty!\" rozohňuje se technik. Prodávající zjevně obul na auto to nejhorší, co před cestou do bazaru našel...

Když je to z AAA, tak věřím tomu, že ty šlupky tam dali oni. Já jim prodal Fábku na liťákách Ronal a gumama, který měly najeto jednu sezónu(cca10tis km) a u nich na ploše se pak objevila s hnusnýma plechama, popraskanýma poklicema a sjetýma gumama. A druhý auto který jsem jim střelil byla Octávka na půl roku starých(mladých) liťákách 16\" matný chrom a gumy stejně staré(mladé). No a pak ji prodávaly na 15\" odřeninách s gumama stejný kvality.

A další věc, 2003 bez servisky a doložení původu, údajných 100tis km...

Pak napíšou, když si nejste jistí raději rozvody hned, ani technik nepozná, jestli jsou ještě dobré... bla bla bla

Ale tady máte ještě čas, když víte jak je vůz starý. Ale že může mít najeto 170tis to už neřeší. :)

Já najeto cca150tis km spojka v pohodě, máti 175tis km a čas výměny se blíží, no a u služebáků, které se postupně vrací po ujetí 150tis km se neměnila ani u jedný(ze sedmi) a to jejich už ji má zralou na výměnu.

Ale rozvody stačí udělat až za rok... :myslim Jen aby pak nebylo pozdě :potlesk

Prostě bláboly, bláboly, ....

Původně zaslal: Smety

Když je to z AAA, tak věřím tomu, že ty šlupky tam dali oni. Já jim prodal Fábku na liťákách Ronal a gumama, který měly najeto jednu sezónu(cca10tis km) a u nich na ploše se pak objevila s hnusnýma plechama, popraskanýma poklicema a sjetýma gumama. A druhý auto který jsem jim střelil byla Octávka na půl roku starých(mladých) liťákách 16\" matný chrom a gumy stejně staré(mladé). No a pak ji prodávaly na 15\" odřeninách s gumama stejný kvality.

To mi vysvětli,ty máš snima prodejní smlouvu,kde je uvedeno že nesmí vyměnit kola?

Jako majitelé si na tebou prodané auto můžou dát kola jaké chtěj :myslim.

Ty si asi fakt němec, co? česky asi nerozumíš...

Tady se mluví o tom článku a jak tam hned napadají toho, co to prodal do AAA, že jim tam dal nejhorší gumy co našel před cestou do bazaru.

A já jen píšu, že bych věřil tomu, že ty šlupky tam dali v AAA a ne ten co jim to prodal, po tom jaký s nima v tomhle mám zkušenosti já...

Tak nevím, co tady meleš o nějaký smlouvě ty lamo, než napíšeš nějakou kravinu, raději si to přečti pomalu a víckrát, jo? :super

Původně zaslal: Smety

Ty si asi fakt němec, co? česky asi nerozumíš...

Tady se mluví o tom článku a jak tam hned napadají toho, co to prodal do AAA, že jim tam dal nejhorší gumy co našel před cestou do bazaru.

A já jen píšu, že bych věřil tomu, že ty šlupky tam dali v AAA a ne ten co jim to prodal, po tom jaký s nima v tomhle mám zkušenosti já...

Tak nevím, co tady meleš o nějaký smlouvě ty lamo, než napíšeš nějakou kravinu, raději si to přečti pomalu a víckrát, jo? :super

:ticho:D