Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pohodlí při jízdě


t.rozhon

Recommended Posts

tak 807 v porovnani s berlingom...to je ako nebe a dudy...

jazdil som C8, tak to viem o com hovorim......

Původně zaslal: t.rozhon

protože uvažuji o koupi P 807, chtěl bych se zeptat majitelů a uživatelů tohoto auta, jak se chová při jízdě. Jak moc se houpe nebo naklání.

Ptám se proto, že zdůvodu veliké houpavosti a naklápění uvažuji o přechodu na P 807 z Berlinga.

děkuji tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Jak dáš hnedka ze startu u koupené ojetiny nové tlumiče, pružiny, vpředu ramena včetně silentbloků, kosti stabilizátoru, čepy řízení, vzadu silentbloky zadní nápravy, tak budeš překvapený, jak to sedí a jede. Pokud je ale podvozek vygajdaný, plave to, naklání se to, při brždění se potápí předek - musí to být v cajku.
Dá se s tím i slušně spěchat, v zatáčkách (šířka gumy 215) drží jak přibité. Já jiné auto nechci - je skvělé - doufám, že mi vydrží ještě hodně dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na prvním místě byla vždy poslední diskutovaná témata. Tak jako vždy zcela automaticky beru tedy první téma jako právně diskutované. Nevšiml jsem si, že je tu svět ještě v pořádku - jako v Glóbusu :-D

Upraveno uživatelem Jarda5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...