Jump to content
  • Aktuální cíle darů

307 - pojistky + uzemňovací body

OK406

Recommended Posts

Diky, ted se mi to hodne hodi. Chci si do prostoru pojistkove skrine pridat dalsi skrytou zasuvku na 12V pro navigaci. Prislusnou pojistku jsem si nasel, ale i tak nevim, kde si pripadnych 12V vzit. Na demontaz cele plosne desky a opticke hledani kam to vede nemam odvahu.

Nejsou ty kabely, napriklad vedouci k te predni zasuvce 12V, nejak oznaceny, ze by clovek vedel, ktery je to svazek? Nebo kdyz si nekdo montujete napriklad alarm, nebo neco podobneho uvnitr vozu .. na co se pichnete? Na rozdil od alarmu mi staci, kdyz tam 12V bude jen pri zasunuti klicku.

Původně zaslal: Freeman

Diky, ted se mi to hodne hodi. Chci si do prostoru pojistkove skrine pridat dalsi skrytou zasuvku na 12V pro navigaci. Prislusnou pojistku jsem si nasel, ale i tak nevim, kde si pripadnych 12V vzit. Na demontaz cele plosne desky a opticke hledani kam to vede nemam odvahu.

Nejsou ty kabely, napriklad vedouci k te predni zasuvce 12V, nejak oznaceny, ze by clovek vedel, ktery je to svazek? Nebo kdyz si nekdo montujete napriklad alarm, nebo neco podobneho uvnitr vozu .. na co se pichnete? Na rozdil od alarmu mi staci, kdyz tam 12V bude jen pri zasunuti klicku.

cau ja jsem zasuvku na navigaci i vystup pro alarm ,pak z toho mam spinaci kontakt pro radio a FM zesilovac na radoi bral z dratu co jsou vzadu za klickem ,asi co jdou do spinaci skrinky.jsou tam myslim jen 2.mam to tak asi rok a v pohode.vem si 12 v zkousecku a proti kostre to vyzkousej na kterym se ti objevi stava po otoceni klickem

[upravil dne 10.11.2008 mišan]

[upravil dne 10.11.2008 mišan]

Mohl by mi prosim vas nekdo, kdo ma v Peugeot Service Boxu zaplacenou cast \"Wiring diagrams\" poslat stranku se zapojenim te predni 12V zasuvky? Nasel jsem v knizce od Kopp jak je to zapojeny v 307-ce s VAN, ale tipuju, ze po prechodu na CAN nezustal kamen na kameni.