Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bezpečnostní ram


smrcecek

Recommended Posts

napr. tu: http://tuning.autodoplnky.cz/klece-sparco/?smid=3006

Tu by to ale mohlo byť lacnejšie: http://www.mk-racing.cz/

Záleží od toho, či chceš rám pevný (natvrdo privarený ku karosérii), alebo montovateľný, ktorý je možné z auta vybrať (napr. kvoli STK). Tiež záleží na tom, koľko má fixačných bodov.

Rám si možeš aj sám pozvárať (najlepšie podľa predpisov FIA, príloha J). Tak či onak, policajti z neho radosť mať nebudú...

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

ahoj ram jsem ctel taky, ale ted prodvam 306 S16 tkazemrkni na profil jinak kdybys chtel kontakt neni problem ale prirav si tak 15-20tis. pokud chces teda kvalitni praci a provedeni s homologaci..pokud chce jen ram na to at ho mas tak by sis to mel promyslet aby te jeste vic neuskodil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

tak nám ted rám marti v boleslavi dělá rámy do závodních aut fakt pecka a kvalita. nevím jakej a na co to chceš ale s nákym tuning rámem se na něj snad ani neobracej dělá je nerad a má na to vlastní názor. jinak cena mě řek 19000 korunek a to sme si tam toho vymysleli hodně.

http://www.martin-ramy.unas.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

podle prilohy J muzes mit deset ramu, deset je imaginarni cislo. priloha j rika jco vse chno musi ram obsahovat, ale moznosti ej samo vic. muzes mit jinak udelane krize do dveri, do stredchy, zadni krize, dovjite vzpoery a pod. doporucuji si precist clanek 253 narodnich sportovnich radu, kde to vsechno je apak se rozmyslet na co to auto ma byt stavene a podle toho zvolit nejvhodnejsi konstrukci. neni jedn ajedina spravna. variant je moc. kdyby cokli, napis mi U2U a dohodim ti poradny ram za dobre kacky, my jedeme z jeho dily uz treti aprave v teto chvili se dela na ctvrtem, takze spokojenost s materialem (je dany rady). s praci, s terminy, s cenou... proste spolehivej a sikonvej a ochotnej clovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík moc za radu přečtu si pořádně ten sportovní řád vím ze je toho víc kamárát mi nabízel od firmy heigo z němacka ale to byl 6bodovej nic moc bytelneho mi to přišlo... třeba ve speddpru maj omp 10bod za 16 tis fia nevím na kolik by mi mohl vyjít nechat si ho někde udělat?určitě se ozvu kdybych se rozhodl si ho nechat udělat:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

delat ram osizenej je nesmysl. tenhle clovek by to neudelal, nebot kdyby pak neco, budou se vozit po nem...

speedpro ram omp... bacha na to, ne na speedpro, ti jsou v pohode, ale ramy od omp... uz se stalo nekolika lidem ze * prisel mnohem pozdeji nez potvrdili * ram mel jine slozeni trubek nez bylo na obrazku (pry byl ilustracni) * cena byla vzhledem k vyvoji eura vyssi* no proste italove... no :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...