Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

teče nafta


307 SW

Recommended Posts

Mno, tak jednak mi chybí informace o tvojem motoru (krom toho, že to je diesel) - nejlépe celé VIN, takže jsem hledal a je to něco z toho na obrázku?

Pokud to, co drží nahoře na 4 šroubech, tak to se samo neprodává. Nové čerpadlo přijde na krásných 22tis.

Nicméně já nejsem mechanik, ale domnívám se, že by se tvoje závada dala nějak opravit. Vrakáč to jistí.

post-0-14109602922808_thumb.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 307 SW

pri nastartovaní a pri volnoběžných otáčkách mi trochu teče nafta z nějkýho elektroventilu nebo co to je na čerpadle z vrchu na čtyři šroubky.nevíte co to může být?a kolik to stojí Mám 307 SW 2.0 HDI

tecie to zo spoja? alebo niekde inde...skus to dotiahnut,ked nie, daj to dole ak ukni ci tam je tesniaca plocha ok.....alebo gumicka alebo nico....aj tak furt neviem co myslis?? to su len akes dedukcie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Mno, tak jednak mi chybí informace o tvojem motoru (krom toho, že to je diesel) - nejlépe celé VIN, takže jsem hledal a je to něco z toho na obrázku?

Pokud to, co drží nahoře na 4 šroubech, tak to se samo neprodává. Nové čerpadlo přijde na krásných 22tis.

Nicméně já nejsem mechanik, ale domnívám se, že by se tvoje závada dala nějak opravit. Vrakáč to jistí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 307 SW

teče to ze spoje tak kdyby jsi věděl co s tím tak za radu předem děkuju

šmarja človeče to je jasný že to neteče skrze trubku ale někde u spoje nejlepší je jak ti psaly vyfotit to, takhle oni se ti snaží poradit a ty pořád že někde teče to už víme ;):myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz to dotahoval na fest...a furt. to tecie...odporucam dat to dole, a pozriet ci tam nieje nejaka gumicka KO...ak hej....vymenit a bude to v poriadku...ak nie....treba hladat dalej kade to ide...a podla toho postupovat..... najprv to zhod dole a kukni na to...:super

Původně zaslal: Ticcino

takže dle VINu původního tazatele je to přesně tohle čerpadlo, konkrétně ten bazmek na vršku, s konektorem, na 4 šrouby. Pokud to teče pod ním, zkusil bych nejdřív dotáhnout ty 4 šrouby.

[upravil dne 6.11.2008 Ticcino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...
Původně zaslal: twoolf

no, nevím, zkusil bych to sundat. musí tam být těsnění, buď papír, nebo gumička. pretěsnit a je po problému.

to je všechno hezký ale on je tam strašně špatnej přístup takže to vypadá na rozhození rozvodů a vytažení celého čerpadla a ještě mám další pozantek teče to jen při studeným motoru a jen když je okolo 5 a meně stupňů,na jaře to přestalo a začalo to až teď zhruba před tyýdnem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně bych potřeboval vědět co se pod tim skryva jestli to mužu odšrubovat beztoho a by ztama vystřelili nějake pružinky nebo něco podobneho co bych nedal zpět...neni tu nějaky profik co už to rozdělaval??jinak těsněni na cele čerpadlo od bosche ma stat kolem 550kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...