Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s otáčkami


Michal406coupe

Recommended Posts

Ahoj. Nedávno sem koupil 406 coupátko 2L16V rok97 97kW 155tis. a mám jeden problém.:( Než to začnu opravovat chtěl bych vědět jestli někdo neřešil stejnej problém. Pokoušel sem se to vyhledat ale nějak sem neuspěl. Pokud už ste to řešily hoďte mi sem prosím odkaz. :rollPROBLÉM:Když přidám plyn tak do 3000tis. jdou otáčky pomalu nahoru nic moc zátah zbytek otáček dobrý a dolu jdou točky krásně plynule někam zas ke 3000tis. a pak se to znova hrozně zpomalí. Když to na volnoběh prošlápnu odezva je hrozně pomalá jak při vytáčení tak i při snižování a ještě to má takové divné cuknutí. Ve vysokých je vše docela Ok. Když sem to zkoušel na pětku na dálnici nad 4000tis. Krásně to začne zrychlovat. Sestřenka má 306combi stejnej motor a tam když to sešlapnu hořej hned gumy. :o Moje uvaha vede buť ke katalizátoru nebo k sání(servomotorek nějaké čidlo) Neví někdo co by tomu bylo.

[upravil dne 29/10/08 Michal406coupe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl sem v pátek na diagnostice a vše je OK:myslim Přemýšleli jsme a šli jsme to projet a pán mi z užasem řekl že nad 4000 tisíce to jede jak kráva že to je divný po laborování jsou už jen 2 možnosti. Vyběhaný vstřiky a tím to bude dávat víc benzínu a při brždění si to přez ně samo přicucne a proto otáčky vyskočí u 2000 nahoru (víc pravděpodobné protože vstřiky klapou dost hlasitě) a nebo jiná palivová mapa se kterou si někdo pohrál přede mnou a nedoladil brždění motorem.:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...