Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 coupe - dva dotazy


Guest exe

Recommended Posts

čau chlapi,

chci se zeptat...

1) něco mi kape z výfuku - ne z koncovky, ale přímo z ,,těla´´(sorry za ten výraz) výfuku a vždycky je to po tom co někam dojedu, kape to třeba dvacet minut a příjde mi to jako by to byla obyčejná voda...nevíte, kde může být problém?

2) nějak jsem nenašel žádnou rysku na nádobce pro doplnění chladící kapaliny - díval jsem se teda po tmě a svítil mobilem, ale myslím, že tam nic není...jak to teda je?

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problém č.1 bych řekl že se ti sráží pára ve výfuku. Je to normální rozdíl teplot pára se usazuje na stěnách kondenzuje a steká dolu. A pokud nejni výfuk 100% těsný nebo je někde dirka vyteká voda ven dirkou a ne až koncovkou. Teď když je zima a vlhko bude to markatnější. Po chcípnutí to bude pokračovat dokud neschladne potrubí.

č.2 Zítra se ti kouknu do auta popřípadě to vyblejsknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kupák

K otázce č.1 souhlas s Michalem.

K otázce č.2 :Nejsem si jistej, že tam jsou nějaký rysky. Myslím, že se to leje tak, aby hladina zalila dno toho \"košíčku\" co je vloženej v nalévacím hrdle. Ale radši se ti zítra taky podívám...

je to přesně tak. Není tam ryska... voda by měla být na dně nádobky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Michal406coupe

Tak sem to očíhnul a v nádobce na vodu je taková plastová měrka která ukazuje kolik tam toho máš. Jinak sem zjistil že toho tam taky moc nemám:myslim

No, ta plastová měrka, to je co jsem nazval odborně košíčkem:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

není to náhodou voda z klimy??,máš klimu či ne??

Nevim jestli to je otázka na mně ale jestli ano tak tam klimu mám ale pokud vim tak když už by to kapalo z klimy tak by to kapalo ve předu z motorového prostoru. A sám tazající píše že to kape z těla výfuku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kupák

Původně zaslal: Michal406coupe

Tak sem to očíhnul a v nádobce na vodu je taková plastová měrka která ukazuje kolik tam toho máš. Jinak sem zjistil že toho tam taky moc nemám:myslim

No, ta plastová měrka, to je co jsem nazval odborně košíčkem:D

No oba myslíme to samí. Hodil bych sem fotku ale nějak to nejde:myslim:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

není to náhodou voda z klimy??,máš klimu či ne??

klimu mám, ale jak jsem se dočetl na fóru, tak by to by kapalo vpředu a ne z výfuku...už to psal vlastně i Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Někteří druhovýrobci naschvál kvůli sražené vodě nechávají ve výfuku malý otvor. Už jsem se s tím setkal u koncovýho tlumiče, kterej jsem měnil na sedanu. Takže se tam občas pod autem při delším stání udělala loužička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...