Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - výměna tlačítka DO, návod + foto


f3Rd@

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Tak jsem si dneska cestou z práce koupil v Mladé Boleslavi tlačítko a baterii 2016,před chvílí jsem to rozebral. Ale ouha, mám tam baterie dvě, typu 1620 :-( Jinak tlačítko pasuje jak p na hrnec, plná spokojenost. V pondělí zkusím jestli by mi tu baterii nevyměnili. Jinak to tlačítko a baterie 2016 mě tam stály 55 Kč. A jak už bylo psáno, divili se že jsem znal objednací čísla (ikdyž to bylo na jiný klíček).

Ferdo, díky za přínosný návod :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...

mam stejny klicek jako F3rd@, nejen ze mi nefunguje mi dalkove odemykani , ale po stisknuti mi vubec neblikne ta cervena dioda signalizujici nabiti baterie.. baterii jsem vymenil, to nepomohlo, promeroval jsem ty tistaky a neni to dobry.. je nejake jine reseni nez si enchat vyrobit novej klic za 2500? Neslo by treba vzit ten tistak z \"ciziho\" klice a nechat to jen sparovat v servisu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Guest Martas.406
Původně zaslal: Slavama

Tak jsem si dneska cestou z práce koupil v Mladé Boleslavi tlačítko a baterii 2016,před chvílí jsem to rozebral. Ale ouha, mám tam baterie dvě, typu 1620 :-( Jinak tlačítko pasuje jak p na hrnec, plná spokojenost. V pondělí zkusím jestli by mi tu baterii nevyměnili. Jinak to tlačítko a baterie 2016 mě tam stály 55 Kč. A jak už bylo psáno, divili se že jsem znal objednací čísla (ikdyž to bylo na jiný klíček).

Ferdo, díky za přínosný návd :potlesk

Z ceho jsi tam dal tlacitko? ze bylo tak levny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

zdravim, stala sa mi taka vec, pokazila sa mi elektronika v kluci- central, potreboval by som vediet, ci staci, ak kupim iny kluc a sparujem cez spinaciu skrinku s mojim autom a ci to bude fungovat. Teda, ze prehodim tu elektroniku do svojho kluca. Opisal so mto asi ako tatar, ale snad ste ma pochopili. Mam taky kluc ako mal f3Rd@ tu v navode.

Dave_k tu radil clenovi fifowole tuto variantu, len neviem ,ci to tak funguje.

Diiiiik...

P.S. ak to tak funguje, tak kupim taky kluc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...