Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servis Vašenda


Landy

Recommended Posts

To Oddie: já jsem ve své bezbřehé naivitě předpokládal, že většina dotazovačů koná své nechutné skutky opravdu prostě proto, že potřebujou znát cenu. Když potřebuju něco opravit, logicky volám taky (přece se na cenu nepůjdu ptát osobně :-)) a je mi jedno, jestli ten den už volalo přede mnou tisíc jiných a v servisu už jsou z toho na Chocholouška - je to jejich byznys, se vším, co k němu patří.

Pokud je o všem někdo notorický prudič a má \"podivnou představu\" o cenách práce (=jinou představu než servis ? :-)), tak souhlasím, že je potřeba ho jemně vyselektovat. Občas jsem taky na druhé straně pultu (řečeno obrazně), takže o prudičích a stupidotaznících vím své. Jen mám holt tu smůlu, že kdybych někoho vyselektoval já, udělám to jednou...

BTW to Vašenda: jak tady čtu tu chválu - necchete si otevřít filiálku v Brně? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Graver: já to předpokládal taky, což o to. To jsem ale netušil, že je notorických prudičů tolik... Vědět to, radši bych si spíš zařídil licenci na mobily :) je neuvěřitelné, co lidi dokážou provolat \"jen tak\".

Jasně, že normální člověk, co něco potřebuje, prostě zavolá a zeptá se. Ale taky musí chápat, že ten dotaz musí být jasný a musí na něj existovat jasná a stručná odpověď! Co byste asi tak odpověděli na dotaz \"něco mi klepe v autě, za kolik mi to opravíte? \" ??? Asi aby s tím přijel, že to může být cokoliv...

Jinak pár největších perliček, volající na inzerát na prodej dílů: docela velkým hitem jsou ojeté brzdové destičky. Nevěřili byste, kolik DEBILŮ není ochotno dát pětikilo za nové destičky a radši budou oblejzat inzeráty a vrakáče, aby vysomrovali ojeté za míň! Top ten ovšem vede blb, co po mně chtěl ojetý \"nějaký slušný\" rozvodový řemen. Do profilu \"BLB\" taky řadím ty, co zavolaj, po telefonu dohodnutou cenu akceptují, a prý že právě sedají do auta, a vyrážejí, abych jim to určitě podržel - a kurwa, už je to tři měsíce, a eště těch 50km nezdolali, zato už v mezidobí volali kvůli něčemu jinému... A ještě jeden super exemplář - shání pár naprosto běžně dostupných věcí, a hrozně to spěchá - ale tenhle inzerát už má v Annonci rok! Hlavně že to spěchá... za telefon už utratil mnohem víc, než si myslí,. že by ušetřil.

Jo, a ještě jedna super sorta - posílači SMS. Já chápu, že je to hrozně \"in\", že je to naprosto nejsuprovější věc na světě, lepší než sex drogy a rokenrol dohromady, nicméně vy laskavě pochopte, že zdaleka všichni takhle nesmýšlejí... SMS mi nepište, v 99,5% vám na ní neodpovím. Copak si asi tak myslí člověk, co mi pošle SMS typu \"poraď mi, jak mám zapojit alarm\"??? Že všeho nechám, a budu mu posílat SMS seriál na pokračování (a eště k tomu za svý prachy) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkám - kdo nezkusil, nepochopí. Vašenda ale má přeci jen trochu výhodu, že je servis, a ne prodejce - ale stejně, i on má dost takových \"jenomdotazovačů\", co prostě zkoušej, jestli náhodou nedělaj skoro zadarmo... Ale aspoň na ně nikdo nezkouší ty SMS-ky, teda pokud vím (a zkoušel by je stejně zbytečně :) ).

Jinak tohle přesně je důvod, proč ty svý příspěvky občas píšu dost drsně. Jenom abyste chápali... Neberte to nijak osobně, ale to je protě výsledek pár let takovýhle zkušeností. Bohužel... Jsou tu sice super lidi - ale zdaleka ne všichni. Pochopitelně, lidí už je tu hodně, tak je jasné, že asi všichni nebudou úplně super. Berte to tak, že řadu lidí prostě znám trochu z jiné stránky, než jste schopni si představit a připustit - kdo do toho trochu vidí (např. Hics, Venca, Radek...), ví moc dobře, o čem mluvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem oddie

Graver: já to předpokládal taky, což o to. To jsem ale netušil, že je notorických prudičů tolik... Vědět to, radši bych si spíš zařídil licenci na mobily :) je neuvěřitelné, co lidi dokážou provolat \"jen tak\".

Jasně, že normální člověk, co něco potřebuje, prostě zavolá a zeptá se. Ale taky musí chápat, že ten dotaz musí být jasný a musí na něj existovat jasná a stručná odpověď! Co byste asi tak odpověděli na dotaz \"něco mi klepe v autě, za kolik mi to opravíte? \" ??? Asi aby s tím přijel, že to může být cokoliv...

Jinak pár největších perliček, volající na inzerát na prodej dílů: docela velkým hitem jsou ojeté brzdové destičky. Nevěřili byste, kolik DEBILŮ není ochotno dát pětikilo za nové destičky a radši budou oblejzat inzeráty a vrakáče, aby vysomrovali ojeté za míň! Top ten ovšem vede blb, co po mně chtěl ojetý \"nějaký slušný\" rozvodový řemen. Do profilu \"BLB\" taky řadím ty, co zavolaj, po telefonu dohodnutou cenu akceptují, a prý že právě sedají do auta, a vyrážejí, abych jim to určitě podržel - a kurwa, už je to tři měsíce, a eště těch 50km nezdolali, zato už v mezidobí volali kvůli něčemu jinému... A ještě jeden super exemplář - shání pár naprosto běžně dostupných věcí, a hrozně to spěchá - ale tenhle inzerát už má v Annonci rok! Hlavně že to spěchá... za telefon už utratil mnohem víc, než si myslí,. že by ušetřil.

Jo, a ještě jedna super sorta - posílači SMS. Já chápu, že je to hrozně \"in\", že je to naprosto nejsuprovější věc na světě, lepší než sex drogy a rokenrol dohromady, nicméně vy laskavě pochopte, že zdaleka všichni takhle nesmýšlejí... SMS mi nepište, v 99,5% vám na ní neodpovím. Copak si asi tak myslí člověk, co mi pošle SMS typu \"poraď mi, jak mám zapojit alarm\"??? Že všeho nechám, a budu mu posílat SMS seriál na pokračování (a eště k tomu za svý prachy) ?

LoooooooooL

tak to jsem se zase jednou pobavil :D

Jo, taky pár takových lidí znám..a dokáži si to přesně předatavit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Někomu od Vašendů: S největší pravděbodobností pojedu na srazík do Plzně a plánuju jet už v pátek 21.5., tak jsem se chtěl jen nezávazně zeptat kdybych se v pátek u Vás v servisu stavil na krátkou konzultaci do kolika tam tak přibližně býváte. Za odpověď díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LK7R.:Ne kamaráde mám neoriginální středně modrou 405SRI.:D

Co se týká dotazovačů.:Tak náhodou patřím do sorty občanů co musí na každou opravu hodně a pěkně našetřit a taky nevlítnu do prvního servisu nebo krámu ,kterej je nejblíž po cestě.Taky se dotazuju a ptám se, to jo ale spíš se zeptám do kolika maj a případně kde je najdu,když to tedy nezjistim jinde.

Vono telefon je skvělá věc,ale domluvíš se a to chvilku trvá a pokud si ten fón platíš ty a né tvuj zaměstnavatel tak se může stát,že provoláš víc než kdybys tam zajel osobně.Fakt je,že já mám štěstí,že v Praze je hromada servisů a autoprodejen a můžu si to objet po práci MHD.

Taky se může stát,že se domluvíš po telefonu přijedeš tam a najednou tam neni ten s kym ses domlouval po fonu nebo jste si špatně rozuměli a ten díl nemaj protože myslel...nebo mazák na vrakáči kecal,protože bude počítat s tim,že když už jsi přijel tak ti třeba něco vnutí a přece neodjedeš s prázdnou,když už si vážil takovou cestu.

Nehledě na to,že v servise to stejně chtěj vidět osobně aby mohli lépe určit diagnózu.Vono aby ten novej díl bylo ještě na co přidělat.

Dave K.:Když jsem byl ten pátek co mi dělal auto tak jsem z něj vytáh,že byl včera tedy ve čtvrtek v práci do půlnoci no a ten pátek tedy ,kdy mi dodělával auto tak čekal nějakýho maníka co mu ve 21:00 přiveze nějakej díl,kterej musí ještě nainstalovat.Takže čert ví v kolik skončil,takže si myslím,že ho před srazem stihneš a přivez mu prosím tě něco k večeři a? nám ještě nějakou chvíli vydrží.:D:DTo by mě zajímalo,kdy ten chlap spí.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 let později...

Jen můj osobní zážitek s panem Vašendou,

minulý týden ve čt jsem měl odjet do zahraničí na dovolenou a ve středu odpoledne mi najednou začalo na P308SW (nová v záruce) svítit vysoká teplota motoru ručička na dorazu.Zavolal jsem k Domanskému na Černý most kde jsem auto koupi a co mám za problém a odpovědí mi bylo ať si seženu odtah , pak u nich diagnostika atd. a tak za 4 dny , že by to mohlo být hotové, jelikož v republice ten díl nemají.Takže vzhledem k zaplacené dovče atd. pro mě nepřijatelné, žádná nabídka na náhradní vozidlo nebo něco podobného.

zavolal jsem k panu Vašendovi, ten mi řekl ať tam dopravím auto a , že se na to podívají , ale toho mají hodně , ale udělají maximum. Zjistil , že to pravděpodobně bude termostat který se ovšem nedodává pouze jako celý nějaký modul, takže ho ve středu objednal u Peugeota v Rakousku nechal ho přivézt kurýrem a ve čtvrtek v poledne bylo auto opraveno.

naštěstí to vyšlo a mohl jsem odjet.

Takže za mě naprosto super přístup , pomoc a ochota.

Domanský??? Total propadák a už mě tam nikdy neuvidí, jelikož i při první servisce bych čekal , že např auto sami proženou myčkou , nebo že mi to udělají ale omyl, takže jsem si tam objednal umytí auta asi tak za trojnásobek než u normálních myček a když jsem viděl co mi předávali tak jsem nevěřil svým očím.

Auto sice umyté , ale ne u pátých dveří a hlavně někoho inteligentního napadlo stáhnout všechna okénka a vytáhnout takže okna rozmatlaná ani to nikdo neutřel, takhle pokud funguje koncesionář tak ať to radši zavře.

Když jsem jim pak vyplnil dotazník o spokojenosti prohlídky od Peugeota nikdo se ani neobtěžoval mě kontaktovat dále ohledně této návštěvy.

Tolik asi za mě a Vašendovi 100bodů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slušně starej probuzenej \"kostlivec\" - ale je fakt, že se to čte hezky a je dobře se tu s chválou na servisy podělit.

Starej kostlivec protože po tom co mi zbořili v dubnu 307 kterou jsem zaplatil v únoru  tak jsem koupil C-maxe a z něj jsem přešel na 308 :).

I kostlivec se může probudit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...