Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306GTi-6 by Béďa


Béďa

Recommended Posts

Tak jsme dělali technickou, vše ok, auto fungovalo jak mělo, nicméně, díky tomu, že nové kola nejsou zapsané, dostali jsme technockou jen na měsíc spolu s potvrzeným typákem.

Takže nás čeká úřad a cesta zpět na STK, což už by měla být jen formalita. :)

301182590_580197990470764_2434183391238498799_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

anabáze se zapsáním kol byla nakonec trochu delší, než jsme čekali ale konečně zapsáno a hurá zpět na STK pro 2letou technickou! :D

pro toho koho to zajímá... na STK nám potvrdili typový list, jenže, na úřadu nám řekli, že se jedná o kopii a tudíš to nezapíšou (musí mít originál, ikdyž je to vše potvrzeno dovozce, prodejce, technik typu K).. originál jsem měl u sebe doma ale zase tam nebylo razítko od prodejce, který zapomněl při prodeji orazit a poslal scanem.. takže zpět na prodejce, zaslat k oražení, zpět ke mě, pak ke klukům od CarDoctors, ty zase na STK nechat potvrdit a následně na úřad.. prostě paráda a o 14dní zábavy postaráno.. :roker

306105674_618811326579453_5166507846014298071_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Touhle dobou, jsem si myslel, že už bude lucifera hotová a u mě v garáži. No, jak se říká “člověk míní, život mění” a tak sice brzy v garáži přistane ale bohužel ne ještě ve stavu “hotová”. Nicméně, nepropadám deprézí, však se jednou dočkám. :)

B7F2FC30-9559-4FF5-84E5-6D1B9344735E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

před zimou se ještě stihl nahodit držák motoru a převodovky od Vibra-Technics ve verzi Road.. 

bohužel, já sám jsem se na nich zatím nesvezl, nicméně dle zpětné informace od kluků z CarDoctors to vypadá, že mám o důvod víc se těšit na jaro.. :) 

VibraTechnics.jpg

Upraveno uživatelem Béďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...