Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306GTi-6 by Béďa


Béďa

Recommended Posts

Už jsem si chtěl ťukat na čelo proč někdo přezouvá před půlkou října... Ale strejc dneska taky prej přezul, že měl čas. Asi mu nevysvětlím, že zimní pneu bude mít na mokru horší vlastnosti než letní... Hlavně že teď hlásili že bude třeba týden ještě takhle teplo 😐

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Béďa omlouvám se za vsuvku do tvého vlákna  :xvul.

@StibTo celkem hezky udělané video v tomto článku o přezouvání - http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/bmw-varuje-pred-prilis-brzkym-nasazenim-zimnich-pneu-prinesou-jen-problemy-navic/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu. Některé lidi nepřesvědčí nic :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápu že plechy u vás evokují zimu ale to opravdu není můj případ.. tyhle plechy nikdy zimu nezažily (jsou z předváděčky) a u mě zimu taky nezažijou, protože jak správně poznamenal @jarokare jsou na nich stejně letňáky.. :)

EAA913F7-5E21-41A9-8E53-4E74D7B65373.jpeg

Upraveno uživatelem Béďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

kruh se uzavřel.. když jsem se někdy poprvé v roce 2007 slevzl v GTi-6 na srazu v HB, byla to láska na první dobrou, následně se mi v roce 2008 podařila sehnat a tak jsem majitelem již 12let.. nicméně než jsem ji sehnal, googlil jsem a hltal veškeré dostupné informace k tomuto autu a také potkal tento článek.. https://www.autoweb.cz/starsi-auta-recenzepeugeot-306-s16137/

dnes, jakožto letitý majitel tohoto auta vím, že je článek v řadě údajů nepřesný, nicméně tenkrát mě to ani moc nezajímalo, hlavně že se o S16ce respektive GTi-6ce píše, protože i dnes je tento model poměrně neznámý pro širší veřejnost..

no a abych ten můj sloh nějak zakončil.. tak jelikož se naskytla možnost, pořídil jsem si další GTi-6 a to tentokrát přímo tu kterou jsem se projel prvně a tudíš tu z uvedeného článku, takže díky @Vvitty ;)

kdyby se někdo ptal, na co dvě GTi-6.. tak tahle bohužel po všem čím si prošla a v jakém je aktuálním stavu, bude sloužit nejspíš pouze na díly pro strýčka příhodu, aby moje luciferka mohla se mnou vydržet co možná nejdéle.. 

504A67F6-66A2-4E2B-980B-07E612A02058.jpeg

5D78090A-2AEE-4D8E-BE3C-CBA0B4334DF8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...