Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306GTi-6 by Béďa


Béďa

Recommended Posts

jasně, mokrý lakování bude určitě o něco lepší ale zase tahle renovace když nepočítám dopravu a rovnání dvou disků vyšla na 2500Kč, tzn. opískování, vytmelení, přebroušení a barvy, na to se normálně u mokrého lakování prostě nedostaneš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, každý má své ceny. 

Znám jednoho kluka ze Svitav, který nechává kola chemicky odlakovat, netmelí, ale dováří hliník. Samozřejmě taky rovná. Pokud bych chtěl kola do TOP stavu dám to jemu, ač si je mokrou cestou umím udělat sám (ale s tmelením).

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, mám profesní deformaci. :D Tvoje kola vypadají pěkně, i zajímavý odstín. A ty drobné nedokonalosti zas tak nevadí, protože kola si nikdo detailně neprohlíží. ;)  Těším se na foto až budou na autě. K Luciferce půjdou dobře. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...

Čas na změnu kol, po x letech se vracím na 16ky. Zatím se renovují, tak mi z nich toho moc nezbylo, jedná se o originální kola Peugeot. Víte z jakého auta podle fotky příslušenství? :) Pro někoho možná snadné ale já to držím v ruce poprvé a mám z toho fakt radost, protože jsem donedávna netušil že to existuje! :D

4E2E2AB8-5CBC-4862-B1EE-6D4C8FD10BF6.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...