Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306GTi-6 by Béďa


Béďa

Recommended Posts

Původně zaslal: 306gti6

Kvasky:no neviem zda sa mi ze cervene brzdia len pri vysokych teplotach,kdesto zelene brzdia stale rovnako a to az do 650st.

mám dojem, že žlutá řada brzdí při vysokých teplotách... Ale stopro to nevím... Kámoš ted kupoval komplet červený na Ford Mustang GT tak mi to povídal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kvasky

U těch desek jsi měl koupit červenou řadu... Lépe brzdí... V online katalogu jsem je teda nenašel, ale mají za označením C a nechají se objednat...

[upravil dne 22/3/09 Pe.Tr]

O cervenych Red Stuffech (keramika) vim.. ale bohuzel v online katalozich nejsou pro auta pod 200HP .. a nechtelo se mi v UK vyjednavat neco jineho nez co najdu v katalogu a objednam..

Jinak jak Green tak Red jsou pro bezne pouzivani takze brzdi od stejnych min. teplot .. az pak ty Yellow se museji zahrivat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Původně zaslal: Kvasky

U těch desek jsi měl koupit červenou řadu... Lépe brzdí... V online katalogu jsem je teda nenašel, ale mají za označením C a nechají se objednat...

[upravil dne 22/3/09 Pe.Tr]

O cervenych Red Stuffech (keramika) vim.. ale bohuzel v online katalozich nejsou pro auta pod 200HP .. a nechtelo se mi v UK vyjednavat neco jineho nez co najdu v katalogu a objednam..

Přesně tak to je....

Jinak jak Green tak Red jsou pro bezne pouzivani takze brzdi od stejnych min. teplot .. az pak ty Yellow se museji zahrivat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu faktov:

Ferodo DS2500 0.5cf MAX

Ferodo DS3000 0.62cf MAX

Mintex M1144 0.45cf

GreenStuff 0.48cf cold, 0.52cf at 175C, 0.4cf at 500C

RedStuff 0.4cf

YellowStuff 0.46cf

TarOx .112 0.35cf, 0.38cf MAX

TarOx .113 0.35cf, 0.40cf MAX

TarOx .114 0.43cf, 0.47cf MAX

Red Dot XF 0.39cf

Pagid Black......0.36 cold, 0.38 @ 100C, 0.43 @ 300C, 0.45 MAX

Pagid Blue........0.4 cold, 0.42 @ 100C, 0.43 @ 300C, 0.46 MAX

Pagid Orange....0.39 cold, 0.40 @ 100C, 0.43 @ 300C, 0.49 MAX

Pagid Black......0.44 cold, 0.47 @ 100C, 0.49 @ 300C, 0.54 MAX

Pagid Grey.......0.50 cold, 0.54 @ 100C, 0.57 @ 300C, 0.62 MAX

Pagid Yellow.....0.40 cold, 0.43 @ 100C, 0.47 @ 300C, 0.49 MAX

Cf je frikcny koeficient resp sucinitel trenia-cim vysia hodnota tym lepsie

EBC \"modnej\" vnbe som podlahol uz na byvalom aute a spolu s Zimmeraman (dierovanymi) odvadzali dobru pracu-urcite to brzdilo lepsie ako seria

Na 306Gti6 vo svete su z oblubenejsich na lacnejsie \"track use\" OE Brembo kotuce a platne Mintex alebo prave EBC Green - Red som nenasiel ze by niekto pouzival a nepodarilo sa mi potvrdit ci sa naozaj vyrabaju na nase auto. kazdopadne ich parametre ked si pozriete nevidim dovod ich ani chciet Cf maju az do 500 st C nizssi ako Green.. to hovori za vsetko a referencie to potvrdzuju. Podla mna bud sa uspokojit s tym co poskytuju EBC Green alebo ist do Ferodo DS2500 ktore su pravdepodobne naoblubenejsie platnicky pre \"trochu\" rychlejsie auta a nepohrdnu nimi ani na zavodnych autach, nepocul som na ne v podstate nic negativne, Pagid detto resp niektore ich modely DS2500 predcia - ale to su cisto zavodne platne najvysej vykonostnej urovne.

[upravil dne 23/3/09 pug]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chvilku jsem tu nebyl a vy jste se tu pekne rozpovidali.. :)

Kvasky: na GTi6ku budo greeny dostacujici, red jsem mel taky puvodne v planu ale z vyse uvedenych duvodu jsem do nich nesel..

AKCZ: uz je mam taky, dnes v noci jsem ale priletel z UK takze jsem je jeste nestihl nafotit.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...