Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunguje vyhřívání sedačky u řidiče


Ortík

Recommended Posts

Původně zaslal: Ortík

Ahoj Přemo.Tak jsem se na ten sedák vybodl,ale ty jsi me zase naladil.Kyž jsi to rozpáral skoro dokola a teď teda asi víme jak to tam vypada,nestačilo by to kuchnout zezadu od kabelu a dečku tam jenom zasunout?

Ne to nejde....nemysli jsi že mě to nenapadlo....nejlepší způsob je tento .......ta pěna drží docela dobře a věř tomu že to jenom rozpárat zezadu nepostačí...ale můžeš to zkusit....třeba se ti to povede.....ja radši volil tuto cestu a není to jedno.....že to potom slepíš???? ty lepidla drží fakt dobře.....Jo a je určitě lepší ten původní top.kabel vytahat pryč aby náhodou nepoškodil tu novou dečku......a to bez celého rozpárání nevytáhneš.....

[upravil dne 8-2-09 Přema]

[upravil dne 8-2-09 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

ješte mě čeká řidičova sedačka u té mám i mrtvou ŘJ ohřevu ...toto byla spolujezdcova.......

[upravil dne 9-2-09 Přema]

[upravil dne 9-2-09 Přema]

Tak hotova i řidičova.....odzkoušeno na nabíječce baterií a funguje.....jen v autě to do víkendu fungovat nebude než budu mít řídící jednotku.....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

teda Přemku teď jsi mi udělal takovou radost ani nevíš jakou,tu novou dečku jsi koupil normálně u VW?? Mě to taky nejde,koupil jsem sedačky od kukikuka,ale nejdou no,a tohle by to vyřešilo..... díky za info

eventuelně by se i šiklo přímo označení té dečky,pokud máš ?? :myslim

[upravil dne 2/3/09 Burisek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebudeš mít problém v něčem jiném.....??? U 406 to nebyl problém.....máš tam relé,spínače atd??? pozor sedačky jedou jen při zátěži na volno nejedou....jsou tam zátěžové spínače,máš změřeno že máš fakt přerušený obvod na nějaké spirále?????neříkej hop pokud jsi nepřeskočil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Čaute chalani potreboval by som poradiť že ako sa dá rozobrať čalúnenie operadla vodičovho sedadla. Včera som skúšal páčku bedrovej opierky a niečo sa tam uvoľnilo a páčka chodí na prázdno (predtým mi to fungovalo). Nemám vykurovanú garáž a tak keď bude lepšie počasie chcel by som sa nato pozrieť čo stým je.

Jedná sa o toto.

post-27076-14109614258539_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak dnes som sa dostal ku tomu sedadlu a tak som ho odstrojil a pozrel na tú bedrovú opierku. To oceľové lanko toho mechanizmu bolo vyskočené zo svojho miesta na oboch stranách (viď foto). Teraz to už chodí ako predtým, nedá sa stým niečo urobiť aby to tú bedrovú časť vysúvalo ešte viac.

post-27076-14109614762307_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...