Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunguje vyhřívání sedačky u řidiče


Ortík

Recommended Posts

Víte někdo jak na to ve 407?Šedý konektor je vyhřívání zad.Tam jsem naměřil nepřerušenou spirálu,ale nehřeje.Zelený konektor(sedák) má 4 dráty asi dva okruhy(asi přerušená spirála).A šedý konektor se 5 dráty je přívod a ovládání.V té krabičce je asi nějaká olektronika,zatím jsem nerozebíral třeba je chyba tam?Sedák jsem docela snadno oddělal od kovové konstrukce sedačky.A teď otázka jak do něj,párat švy z boku nebo se ke spirále proříznout ze spodu a potom tu pěnu slepit?Jo sedačka je béžová kůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm tak to asi u béžové nejede nikomu....přešně to samé my dělá i moje řidičová sedačka,taky mám béž.kůži a nejede.......ten druhý okruh zeleného je mikro spínač na dosednutí řidiče aby ti sedačka netopila když v ní nesedíš......díval jsem se na net kolik by jen ten sedák stál nový v pežo.........a sedni si........cca 28.000,- Kč......:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a podle mě to elektronika chrání...když nejede sedák tak ani opěradlo a naopak.....ležel jsem pod sedačkou asi tak 4 hodiny ale na nic kloudného jsem nepřišel než se

1. - na to vysrat....

2. - koupit sedák za 28000,-

3. - rozpárat sedák

[upravil dne 27-10-08 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty žluté uprostřed jsou právě odporový drát ohřevu,a ta dva na kraji....no já je propojil mezi sebou normál natvrdo drátem a jel mi naplno ohřev opěradla a nešlo regulovat a ani vypnout.......podle mě to nebude elektronikou....proč by nám to dělalo to samé...myslím že je přerušen drát v sedáku a proto nejede ani opěradlo....které mám dobré....multimetr mi naměřil cca 1300 ohmů

[upravil dne 27-10-08 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

01

8861 JZ

01 POLŠTÁŘ OBL

LEVÝ

FEX - BÉŽOVÁ TERRE DE CASSEL

1....... K zatřídění true 28 565,33 CZK

Referenční číslo Označení Množství Cena bez DPH Cena s DPH Celkem s DPH Volba

00008861JZ POLŠTÁŘ OBL 24 004,48 CZK 28 565,33 CZK 28 565,33 CZK

[upravil dne 27-10-08 Přema]

[upravil dne 27-10-08 Přema]

[upravil dne 27-10-08 Přema]

post-0-14109602755474_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě jsou prostředky spirála protože jsou prostřední dva kabely označeny stejnou barvou (myslím že žlutou)va samostatný dvojkabel k opěradlu pro spirálu je taky označen stejnou barvou(myslím že šedou)....ale podle obrázku to vypadá jinak.....tak já nevím:myslim:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 29-10-08 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Napájení přichází z PSF1 společně pro sedák i opěradlo drát 6366 pin A4, kostra M36 je na pinu A1, pak zbývá vodič 6380 na pinu A2, který dodává informaci z reostatu ovladače na sedadle a vodič 1074 který má ovládací signál s informací o motoru v běhu z BSI. Ve vyhřívací vložce je potom teplotní čidlo, které vyhřívání odpojuje podle stupně nastaveném na reostatu. Sedák a opěradlo jsou propojeny vevnitř.

[upravil dne 7.11.2008 homat]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...