Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prasklá hlava?


wesox

Recommended Posts

ahoj chlapi, prosím vás jak se projevuje na motoru 1.8 8V prasklá hlava? začala mi lítat teplota sem a tam , od 60 do 100 stupňů, chvíli topí a chvíli ne, ventilátory běží normálně , voda v oleji se zatím neobjevila, emise mi dopadly výborně, poradíte? díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A voda se ti ztrácí? Já teď řešil stejný problém, akorát u 1.6. Teplota při zátěži motoru vyběhla až ke 100 a zase spadla, ventilátory beželi normálně, voda se neztrácela, okruh netlakoval. Tak jsem nejdřív zkusil vyměnit termostat a je po problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja by som to videl skorej na nieco ine ako hned prasknuta hlava...

Jak pisal Driver, termostat asi urcite prvy :) Popripade tesnenie...

Pri vymene tesnenia pod hlavou sa inac dava hlava natlakovat ci jak sa to pise, a zistia ty ci ju mas dobru alebo nie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prasknuta hlava sa ti prejavý zvysovanim teploty a nie takym kolisanim ako opisujes....dalej ubytkom vody..... pomerne velkym ubytkom podla rozsahu praskliny...ale ta vo vyssich teplotach a tlakoch nehra az taku rolu...uz je to potom jedno....skor by som to videl na samotný chladiaci okruh...treba skontrolovat vsetky cinne suciastky...popripade precistenie, vymena........ a mozno ze mas v prdely len cidlo..... mne to robilo na pasiku lietalo to sem tam z 60 na 90 a tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík za názory, zítra mam čas, tak chci začít termostatem, mam si dát při výměně na něco pozor? Je pod tím víčkem nějaké těsnění, které bych měl koupit i s termostatem, kdybych ho náhodou při výměně přetrhnul? No , nikdy jsem to nedělal, tak se ptám , aby mě něco nepřekvapilo, díky moc , dám vědět jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam tesnenie, ale to dostanes nove spolu s termostatom ...

Ja som chcel kupot len tesnenie, a v suciastkach povedali ze sa predava len s novym termostatom ... Takze s toho si hlavu nerob :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...