Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní náprava 106


sallyy

Recommended Posts

Ty jo, to docela čučim :super ale asi jsi to neměl tak zaseklý jak já. Páč mi každej řiká, jak je to práce na ho... a kdo to někdy dělal, že už se do toho nikdy nepustí. Mě to skáče jak koza a ta náprava prostě nechce povolit. Už jsme to zkoušeli a to bys do toho musel mlátit a mlátit a mlátit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak uz to jednou rozdelas tag uz to pujde vzdy ja jsem si tam navrtal maznicky a mam klid jednou do roka tam pridam vazeliny a OK

A jak jsem to rozdelaval ja tak jsem po tom mastil tyden a pouzil vsechyn mozne odrezovace co slo a nakonec povolilo.... 5 Kg kladivo a zelehnout pod auto

vysledek ale stal za to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Perdichtel

Původně zaslal: kujon106

Původně zaslal: Perdichtel

já si to nechával dělat v Kolíně - autoservis Mojžíšek a bez problémů..

kolik to Dane koštovalo?

snad se ani neptej, já to měl jako celkem dost v řiti - nejen čepy, ale i ramena atd, takže všechny díly nové a celková cena cca těch 10 tisíc, tak doufám, že to něco vydrží.

no teda to je cena....a šlo ti to do A?mě taky začal zadek vrzat a skřípat ale do A mě to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

Původně zaslal: Perdichtel

Původně zaslal: kujon106

Původně zaslal: Perdichtel

já si to nechával dělat v Kolíně - autoservis Mojžíšek a bez problémů..

kolik to Dane koštovalo?

snad se ani neptej, já to měl jako celkem dost v řiti - nejen čepy, ale i ramena atd, takže všechny díly nové a celková cena cca těch 10 tisíc, tak doufám, že to něco vydrží.

no teda to je cena....a šlo ti to do A?mě taky začal zadek vrzat a skřípat ale do A mě to nejde

mně to skřípalo, vrzalo a ještě to šlo do A - hlavně teda pravé kolo, takže se měnily nejen čepy, ale i ramena atd.. je to prostě téměř nová náprava.. V druhém kole se nechaly udělat komplet brzdy a už je tam i série podvozek, aby se s tím dalo jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no teda to je cena....a šlo ti to do A?mě taky začal zadek vrzat a skřípat ale do A mě to nejde

mně to skřípalo, vrzalo a ještě to šlo do A - hlavně teda pravé kolo, takže se měnily nejen čepy, ale i ramena atd.. je to prostě téměř nová náprava.. V druhém kole se nechaly udělat komplet brzdy a už je tam i série podvozek, aby se s tím dalo jezdit.

jezdím často kolem, vždycky na to koukám jak ti to tam stojí jen tak venku.

ještě mě pls řekni na té zadní nápravě ti dělal i brzdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

no teda to je cena....a šlo ti to do A?mě taky začal zadek vrzat a skřípat ale do A mě to nejde

mně to skřípalo, vrzalo a ještě to šlo do A - hlavně teda pravé kolo, takže se měnily nejen čepy, ale i ramena atd.. je to prostě téměř nová náprava.. V druhém kole se nechaly udělat komplet brzdy a už je tam i série podvozek, aby se s tím dalo jezdit.

jezdím často kolem, vždycky na to koukám jak ti to tam stojí jen tak venku.

ještě mě pls řekni na té zadní nápravě ti dělal i brzdy?

už to dlouho stát venku nebude - dělám garáž, ale jde to pomalu - když přijedu z práce, je už tma, ale do zimy to bude.. Nejdřív se dělala zadní náprava a potom komplet brzdy a tlumiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to flipco: Nejdříve zjisti co vše se nehýbe a hlavně jestli není nějaké kolo vyváhnuté nějakým směrem. Pokud ne, je to ještě celkem dobré. Nejjednodušší je vyndat nápravu podle mého názoru a dělat to mimo auto. Budeš potřebovat pravděpodobně nový čep, ložiska a futro do ramene. Prodává se to myslim jako komplet. Když to budeš rozebírat vše si označ. Torzní tyče určují výšku vozu.

Tady ještě odkaz: http://www.napravy.cz/kontakt.htm Jsou tam nějaké fotky a ceny náhradních dílů. Taky počítej s tím, že to mozná nevydrží brzdové trubičky - já dávám nové. Oboje praskly při povolování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

flipko: na tom obrázku je sada zadného ramena na náboj kolesa, ak ti idú zadné kolesá do A potrebuješ inú sadu, pozri www.renovacenaprav.cz , já som sa práve dnes pustil do téj zadnéj nápravy, zatial som ju demontoval celú, uvidím zajtrá ako to pôjde rozobrať a v akom stave budú tie ložiská.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: sallyy

Tak já hlásím, že mám nápravau oukej :super::D Jízda se nedá srovnávat s tou před tím. Fakt viditelnej rozdíl :mrk

Čeká mě to v lednu (buď výměna za jinou nebo repase). Na kolik to vyšlo v těch Strakonicích - bylo to těch 4300? A vypadá to udělaný pěkně? Měnili jste jen nápravu, nebo jste dávali i nové tlumiče? A ještě pls je tam nějaká záruka? dík moc.

[upravil dne 12/12/08 *jose_106*]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...