Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Galéria 207ček


antal

Recommended Posts

Sobol: do Olomouce nejedu ... to mam okolo 400km .. to fakt ne .... ono stačí, co toho najezdím jinak

pro představu:

Vysoké Mýto - cca 250km

Olomouc - cca 400km

Milovice - cca 150km

Pardubice - cca 200km

Panenský Týnec - cca 130km

Příbram - cca 70km

Mimoň - cca 200km

takže pojedu v červnu Milovice a pak v červenci ještě Pardubky ... jinak asi pojedu na dovču a ukážu se jen na Příbrami ... nechci to letos vůbec hrotit ... jet jen tak na pohodičku .... nejde mi o poháry .. jen bych se ráda dostala zase ne Brno, protože ten víkend za to stál ..... jinak ano ten plášť jsem si nechala ušít (i ty dobové šaty, co jsem měla na finále)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Já vím, když tátovi je to uplně jedno, kupoval to rok starý se slevou 100 000Kč novej stojí 417000Kč. Najeto 9000 km tak si nemohl vybírat ale barva se mu moc libí motor jezdí s lehkou nohou má průměr 7l/100km .Jezdí malý trasy a myslím že pro něj by HDi nebylo v zimě by ho ani neohřál.

Původně zaslal: Sobol

škoda že je to tak vidět že je to jen 1,4řka.. (tmavý gril, jiné mlhovky, světa bez čoček) jinak moc pěkné autíčko, možná bych volil jiný rámeček spz :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Dismay.zs

Jsem se nudil a na netu jsem našel ještě tohle, co říkáte.

[upravil dne 24/10/09 Dismay.zs]

Tahle maska se mi líbí a dokonce jí lze sehnat i u nás ,ta druhá je nic moc ...PS.Kde si sehnal tu anténu?Já taky potřebuju kratší , kvůli vjezdu do mé improvizované garáže...a hlavně jaký má příjem?

[upravil dne 26.10.2009 Lukas24]

[upravil dne 26.10.2009 Lukas24]

post-0-1410961050494_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Antému jsem koupil normálně u nás v mototechně, stála 59,- Kč, je kovová a má několik redukcí. Příjem je stejný jako klasika.

Ke změnám po facelitu jsem četl, že skoro žádné nejsou, jen vychytávky, které by se mě líbily. Třeba origoš rádio už má různé vstupy jako třeba USB a další. Blikače stačí jen ťuknout a blikají, tohle nedokáži popsat :D, pak je tam snad po uzamčení automatické uzavření oken, která jsou na elektriku, což je perfektní věc. Kámoš to má u Superba a nemůže si to vynachválit. No a pak jen snad nějaké drobnosti.Popisujou to když si dáte Peugeot 2O7 facelit. Jinak ty přední mlhovky zasazené do té černé umělohmotné mřížky vapadají dobře. Viděl jsem dneska novou 207 naživo a je to supr.

[upravil dne 27/10/09 Dismay.zs]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...