Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ukažte svoji 406


atsor

Recommended Posts

použíj autogen nebo flexu a máš hotovo......a bude to vypadat tak hezky jako náš Lucifer...:D

Špatně koukáš. :aut psal jse, že tažný dvakrát až třikrát do roka použiju, takže dolu nepujde. :D Nikdo další v rodině tažný nemá, takže se občas moje auto hodí i pro ostatní. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To udelam, podvozek spravil, jenom pravy zadni blatnik a trochu naraznik, v CR takovych moc neni, rok 2003 po dedovi, jsem to dovezl z Nemecka. S promacklinou na blatniku da se jezdit prozatim)) Prave schanim blatnik v takove barve a naraznik, nema nekdo neco?

[upravil dne 16.3.2011 19:03 MaximKZ]

jsi Coupé kupoval primo od dedy? :)

rocniku 2003 a pozdejsich je vubec malo v CR. jaky ma motor? zda se, ze nekteri tady vi jaky mas motor i jak auto vypada z prave strany, ale ja vidim pouze jednu fotku z leve strany a na vleku. ale mozna jsem neco prehlidl...

kazdopadne krasna barva, snad ho predstavis detailneji az bude v cajku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, primo od dedy, ta cesta a dovoz mi ale staly hodne, ale v Cesku tezko sehnat auto v takovem stavu, takze nelituji. Ted resim jak a kde dodelavat, je pojizdne takze zatim budu jezdit, nez udelam. Jak udelam urcite dodam vice fotek.

To udelam, podvozek spravil, jenom pravy zadni blatnik a trochu naraznik, v CR takovych moc neni, rok 2003 po dedovi, jsem to dovezl z Nemecka. S promacklinou na blatniku da se jezdit prozatim)) Prave schanim blatnik v takove barve a naraznik, nema nekdo neco?

[upravil dne 16.3.2011 19:03 MaximKZ]

jsi Coupé kupoval primo od dedy? :)

rocniku 2003 a pozdejsich je vubec malo v CR. jaky ma motor? zda se, ze nekteri tady vi jaky mas motor i jak auto vypada z prave strany, ale ja vidim pouze jednu fotku z leve strany a na vleku. ale mozna jsem neco prehlidl...

kazdopadne krasna barva, snad ho predstavis detailneji az bude v cajku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, primo od dedy, ta cesta a dovoz mi ale staly hodne, ale v Cesku tezko sehnat auto v takovem stavu, takze nelituji. Ted resim jak a kde dodelavat, je pojizdne takze zatim budu jezdit, nez udelam. Jak udelam urcite dodam vice fotek.

taky jsem si pro Coupé jel osobne :). promacklinu na blatniku mi udelali az v CR. preju hodne radosti z jizdy. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to řešil z jedineho duvodu :) nemám srtach z policie ale z nehody. kamarád měl na octavii kola o jeden palec větší než v techničáku....při nehodě která byla sice jen menší ale i tak policie kvůli tomu dělala velké problém a pojišťovna nakonec nic nezaplatila kvůli tomu že na autě sou neschválené upravy :o takže musel platit z vlastní kapsy, já sem teda čumel a fest ale těko říct jak to je....ale každopádně tohle zažít nemusím když zapsat je to jednoduché :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v ČR policie vetsinou opravdu nic pokud ty kola nejsou nejakej extrem. Ale jezdi se s autem ktere neni v podstate nesmi byt na silnici protoze neni v odpovidajicim stavu takze pokud pojistovna rekne ze nic neda tak s tim nikdo nic nenadela. Navic samozrejme pojistovny chteji vydelavat tak proc by platili neco co nemusi. Ono se to nezda ale treba v zime ti to nekde uklouzne a padnes do vodniho zdroje a uz tam mas par mega na krku. Taky jsem jezdil na kolech ktere jsem nemel v TP bez problemu i po evrope ale ted dam radeji to co mam psane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v ČR policie vetsinou opravdu nic pokud ty kola nejsou nejakej extrem. Ale jezdi se s autem ktere neni v podstate nesmi byt na silnici protoze neni v odpovidajicim stavu takze pokud pojistovna rekne ze nic neda tak s tim nikdo nic nenadela. Navic samozrejme pojistovny chteji vydelavat tak proc by platili neco co nemusi. Ono se to nezda ale treba v zime ti to nekde uklouzne a padnes do vodniho zdroje a uz tam mas par mega na krku. Taky jsem jezdil na kolech ktere jsem nemel v TP bez problemu i po evrope ale ted dam radeji to co mam psane

no právě, co se týče těch nehod je to hned...stačí postrčit nějake auto, v dnešní době drahých aut to bude nějaky mercedes, trochu tuknuty a škoda hend 100tis ani neviš jak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...