Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ukažte svoji 406


atsor

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Teraz som na jedny natrafil a zdalo sa mi, že si písal, že nie sú ťažké...no teraz čítam opak :D

Teraz som na jedny natrafil a zdalo sa mi, že si písal, že nie sú ťažké...no teraz čítam opak :D

. ...kde jsem psal, že BBSka-Coupe nejsou těžký. Jsou těžký jak kola od náklaďáku. Má to ale tu výhodu, že snesou větší rány od odrubníků. Já jsem to netestoval, ale jsou hrozně robustní, oproti jiným liťákum. Upraveno uživatelem brutall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

už je to nšjakej ten pátek co jsem si dovezl dom svou patou čtyřistašetku :) 

jedna se o 2,2 hdi rok 2002. béžová kůže s pamění, el. sklápěcí a ovládané zrcátka, 4x el. okna, jbl, zadní a boční roletky oken, zatmavovací zrcátko, ostřiky světel, tempomat atd atd  prostě krom navigace je to plna palba. 
auto jede opravdu moc pěkně. jediný jeho mínus je že je v polopřevodu a je určeno na náhradní díly :/ 
velkou většinu dílu si nechám protože brzy bude doma 406 s pořadovým číslem 6 :D pokud si to pan nerozmysli...
 

post-5393-0-47386200-1454962898_thumb.jp

post-5393-0-70078400-1454962919_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dlouho jsem přemyšlel jestli ji rozebrat nebo ne. bylo mi ji lito. ale když vezmu pořozovaci cenu a veci co by se na ni museli udelat. zhnila zadní čast pravyho prahu a zhnilej levej zadni lem, zhnila kapota, koncovy tlumic vyfuku, spousta spatnych dílu na napravach a počítač aditivovani nekomunikuje. a pak ješte to přihkašeni pokud by to nebyla jen ztrata času. za to co by to vše stalo bych si mohl pořídit peknou pojizdnou 406 "bez prace" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

zdravím.. tak aj ja ukážem moju novú 406-ku rok 2003 2.0 HDI 80 kw. je to môj prvý Peugeot takže by som sa chcel spýtať nejaké veci...

1. dá sa vymeniť display palubného počítača?? už sa tam strácajú body tak nie je uplne kompletný

2. ako vlastne funguje ten dažďový senzor lebo keď prší tak pár krát zotre a potom ako keby prestane reagovať a musím ručne páčkou stierať okno

3. keď naštartujem auto hneď sa mi rozsvietia všetky svetlá tak či by sa to dalo nejako vypnúť cez diag. 

4. sem tam za jazdy mi zasvieti na palubovke medzy budíkmi STOP zapípa to a zhasne a auto ide normálne bez nejakých rušivých vplivou.. či je to nejaká vážnejšia porucha alebo len nejaká banalita

ďakujem za odpovede

post-54997-0-31870800-1460367452_thumb.j

post-54997-0-25902000-1460367462_thumb.j

post-54997-0-95826200-1460367465_thumb.j

post-54997-0-91836700-1460367469_thumb.j

Upraveno uživatelem kexxo89
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. dá se vyměnit

2.funguje to tak nějak jak píšeš--musíš být za deště ve střehu :)

3.dá se to vypnout na diag.

4.na diag. by měla vyskočit nějaká chyba

ďakujem za odpovede...

1. a kde by som taký display vedel zohnať?

3. 4. a čo za diag. sa na peugeot používa?? mám aj kábel len nemôžem zohnať nikde nejaký program čo by mi na notebooku fungoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všimol som si že keď mi zapipa ten stop tak vždy je problém s budikom teploty vody. Idem s autom a teplota oleja sa mi vyhrabe na 90 ale teplota vody sa ani nepohne. Vtedy mi to aj niekolko krát zapipa. Keď sa zohrieva rovnomerne tak to nespravy... Ale keď vypnem motor a znova naštartujem tak teplota vystupi tesne pod 90 ako keby sa nič nedialo. Stretol sa s tym niekto prosím Vás?? Že čo by za to mohlo. Dakujem za odpovede

Upraveno uživatelem kexxo89
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...