Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pneu na S16ku


Ondra_S16

Recommended Posts

pocitam ze mas 15\" takze guma 195/50 nebo 195/45 ?? je tak ?

no jako konkurenci bych videl jeste Pirelli P7, Bridgestone Turanza ER300 a nebo Continental SportContatct 2 ....

zkusenosti mam s Bridgestonkama ER300 a sedeli perfektne... i kdyz v jinem rozmeru na jinem aute....

ale kdyz se podivas treba na http://www.az-pneu.cz/ tak je tam maji za 1200,- .... coz je ferova cena za dobrou gumu......

jinak ja osobne mam Uniroyal RainSport1 ktere jsou rekneme o kategorii slabsi .... ale presto jsem s nima velice spokojenej .... drzi a drzi... a na mokru jsou opravdu dobre....

vypadaji tak:

73.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyjo kleber... toho bych se asi uz bal :) ale co .... porad vsechno lepsi nez tesco skurvene pneumatiki.......

kazdopadne kdyz koukam na ty ceny tak se urcite vyplati investovat 200kc navic do kazdy gumy aby to stalo za to nez pak brecet nekde u prikopa ze se to cloveku sklouzlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ja teda at se snazim jak se snazim tak s tema uniroyalkama nezahrabu ani na dve poradne.... a motorem to urcite neni :) dneska jsem zkousel kruhac za dve a trochu ho proletet... a nepustili me vubec..... krasne vykrouzili to co jsem jim volantem porucil... vazne dobre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...