Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

oneskoreny tah


durino666

Recommended Posts

to neni formula......ked mu dupnes na krk , co cakas, ze tak rychlo ako dupnes vystrelý.......?????

na com si jazdil do teraz.....

predtým ti to nerobilo???

Původně zaslal: durino666

Ked dupnem na pedal tak az po par sekundach zacne auto tahat kde moze byt chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: durino666

Ked dupnem na pedal tak az po par sekundach zacne auto tahat kde moze byt chyba

Neco podobneho jsem mel nedavno. Nastaroval jsem auto po trech dnech co stalo. Vycouval jsem ok, ale kdyz jsem zaradil D (automat) a slapnul na plyn nic se nedelo pritlacil jsem ho pomalu az na podlahu a nic najednou vystrelilo a byl na 2000 otackach hned zase padl na 1000 auto se zastavilo a mel jsem pocit ze neslysim vubec motor a po par sec. zase vystrelilo tak to udelal asi 4x pak uz jel jako hodinky v pohode (asi studenym motorem). A mel bych dotaz k ostatnim zda nemaji podobnej probem s kompresorem. Po nastartovani makrasnej zvuk sepne li se pri zapnuti klimy kompresor zacnou se otacky pridavat (to chapu ze je kompresor pohanenej motorem), ale zacnou padat pak zase pridavat a tak to udela asi 4x a blikaji svetla. Taky Vam to dela, je to normalni u aut?:) Motor 1.6 benz. 134k najeto rok 2002

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...