Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Montáž rádia


Duffmann

Recommended Posts

Ahoj Lidi

Mám otázku koupil jsem 306ku s orig. rádiem a chci si do něj namontovat nové rádio je to velký problém??Poraďte mi prosím jak dostat ven to staré rádio. A jestli pak jde propojit ovladač pod volantem s tím novým rádiem (Panasonic).Moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu páčku pod volantem těžko oživíš bez dalších investic - adaptér. Mě se to zatím nepodařilo - rádio ALPINE. Nevím totiž jaké mají být průběhy napětí na vstupu rádia.

Předpokládáme samozřejmě, že máš töho Panasonika s nějakým konektorem pro připojení DO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevime jaky mas radio origo,bud zastrcis dva maly plisky do spodni casti radia a vytahnes,budou tam na ne otvory a nebo tam budes mit po stranach diry tak na hrebik a tam zastrcis a taky vytahnes! existuje plno redukcina dany modely radii,ale jejich cena je dost vysoka!myslim ze to ma zde malokdo,mozna nikdo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Duffmann

Ahoj díky za rady.

V autě mám originál co tam dával Peugeot.A tro právě potřebuju dostat ven. Pak jsem koukal že se prodává redukce na obyčejné rádio okolo 300kč originál rádio je totiž zkosené.Díky za odpovědi

Koukni SEMtady sem to kdysy taky řešil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...