Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

15 nebo 16


bigicek

Recommended Posts

Čau kluci a děvčata. Chci si koupit na 308 zimní sadu (pneu + litaky) a rozhoduji se, jestli 15 nebo 16. Letní mám 16, ale vidinou ušetření cca. 4k by byly výhodnější 15. Hlavně se jedná o ty pneu, tam je cena docela rozdilna. Př: Goodyear UltraGrip 7+ 15\" 1200,- a ty same v 16\" 2200,-. (nevím proč je to tak dražší nebot na te pneu je tam o cca par centimeru víc gumy). Co vy na to? Dle mého by ty 15\" stačily ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve velkém technickém průkazu mám od 15-18, takže problém to není. Tak díky, dám tam 15. Hlavně peněženka bude potěšena :-)

Teď ještě jaký liťáky na moje 308. Co DEZENT F? Někdo nějakej jinej typ? Je jich spoustu. Co jsem se díval tak hodně paprskový se na to auto moc nehodí. Tak jestli má někdo nějakej typ. Tak kolem 2k +-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BIGI

Ve velkém technickém průkazu mám od 15-18, takže problém to není. Tak díky, dám tam 15. Hlavně peněženka bude potěšena :-)

Teď ještě jaký liťáky na moje 308. Co DEZENT F? Někdo nějakej jinej typ? Je jich spoustu. Co jsem se díval tak hodně paprskový se na to auto moc nehodí. Tak jestli má někdo nějakej typ. Tak kolem 2k +-

JEN NE DEZENT F ,

tyhle kola ma snad už každej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO Pe.Tr: No vidíš, z tohohle pohledu jsem se na to nedíval. Jinak auto šlape zatím jak hodinky (ťuk, ťuk), tak ještě jednou Radkovi a tobě díky!

Nějaký tipy na liťáky na 308 Babylone, které by mohli slušet a byly v rozumné cenové hladině?

Co

DEZENT V

Alessio MONDIAL

BROCK RC14

ENZO H

[upravil dne 12.10.08 BIGI]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...