Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Vrakoviště - náhradní díly na 807.


Wensdy

Recommended Posts

Ti nevím onehdá jsme s partou scháněli na 207 SW zadní (pátý) dveře s otvíracím oknem a tenhle Krahulík byl jediný kdo je měl v přijatelném čase k dispozici nakonec tam vyslaný človíček nakoupil skoro všechny karosářské věci a za cenu za kterou to tady okolo Prahy nešlo koupit. A i později jsem od něj něco kupoval a neměl problém ani s vyřizováním po telefonu a odesláním na dobírku daného dílu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som dávnejšie zháňal hadicu klimatizácie s prírubami a pri Partizánskom som našiel vrakovisko kde bola a j bordová C8. Ten židák pýtal tuším o 10€ menej za tú trubku ako by som ju kupoval v peugeote, kdr stála okolo 55€. Nakoniec mi pomohol člen Dusan2 z objednat z alegra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Vrakoviště?? Včera jsem byl na vrakovišti Krahulík Prunéřov u Kadaně. Mám to za rohem. Potřeboval jsem levý zadní pohon na boční dveře. Na internetu jsem našel chlápka co celé servo pošle za 500 Kč. Někde od Benešova. Tak jsem zajel za roh na vrakáč. Pánové, tak si řekl 3.500. No šel jsem prostě do kolen. Negativní ohlasy slyším kudy chodím, ale nevěřil jsem jim a ejhle. Je to tak. Prostě nedoporučuji. Areál jak blázen. Na satelitu to musí být také vidět. Člověk by řekl, čím více vraků, tím menší cena a ono je to opačně.

Takže jsi koupil to od toho chlápka za 500?

Ono mnohdy určuje cenu poptávka než nabídka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Nic jsem nekoupil. Lehl jsem do kufru a laboroval, až jsem na problém přišel. Z toho pohonu bych potřeboval jen jedno lanko. Takže zapojím svého kámoše a vyšpekuluju to. Zkusím i nadělat foto.

 

Jinak ještě k tomu vrakovišti Krahulík:

O prázdninách přibudou starosti( další dvě děti). Tchánovi půjčuji autobus, ale není potřebný počet sedadel. Zavolal po telefonu Krahulíkovi a doptal se na cenu. Výsledek 2.500,- Kč. Dojel tam a že jede pro sedačku. A najednou cena 3.500,- Kč a sedačka byla humus. Tak se obrátil a jel zpět domů. Takže asi tak. Chápu, že když někdo dotáhne auto, tak z něj prodá jen několik dílů a ty vlastně musí pokrýt náklady na dotažení.

Spíše by mě zajímalo, jak to dělá s finančákem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inzerátů na sedačky je mraky stačí hledat na w.bazos.cz jsou asi tři lidi který je prodávají na sbazaru je taky dost možností ke koupi na tom bazoši jsem včera našel poprvé v inzerci i trojmístnou lavici dozadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic jsem nekoupil. Lehl jsem do kufru a laboroval, až jsem na problém přišel. Z toho pohonu bych potřeboval jen jedno lanko. Takže zapojím svého kámoše a vyšpekuluju to. Zkusím i nadělat foto.

 

Jinak ještě k tomu vrakovišti Krahulík:

O prázdninách přibudou starosti( další dvě děti). Tchánovi půjčuji autobus, ale není potřebný počet sedadel. Zavolal po telefonu Krahulíkovi a doptal se na cenu. Výsledek 2.500,- Kč. Dojel tam a že jede pro sedačku. A najednou cena 3.500,- Kč a sedačka byla humus. Tak se obrátil a jel zpět domů. Takže asi tak. Chápu, že když někdo dotáhne auto, tak z něj prodá jen několik dílů a ty vlastně musí pokrýt náklady na dotažení.

Spíše by mě zajímalo, jak to dělá s finančákem.

Máš velkou pravdu je to vocas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...