Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

diagnostika na 307


yaris1

Recommended Posts

Zdravím, mam takový dotaz. Má někdo \" domácí \" diagnostiku na P 307 ? Případně kolik to stojí ? A jde někde sehnat program - Peugeot planet ? Odpovídal jsem na inzerát co nabízel kabely na propojení, cena kolem 1200 kč a odpověděl mi že bohužel na to moje auto je to kolem 30.000 kč. Takže otázka zní : za kolik se dá sehnat kompletní funkční diagnostika na P 307 ???

Děkuji všem za příspěvky. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xytron

jo hele tak to vim taky, ale nevim jakej máš rok já si koupil tohle http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&tc=photo&ih=011&category=43989&viewitem=&item=320308484877&_trksid=p1742.m153.l1262 No mělo by Ti to jít je to CAN_BUS

Jé to vypadá dobře, ale jaksi tomu nerozumím?!? u nás to jde někde koupit ?? a za kolik ? A jaký máš k tomu program na komunikaci ? Já mám auto r.v. 2001 Ty stránky eBay je asi něco jako aukro že?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: yaris1

Díky za příspěvek, já myslel něco levnějšího, jako třeba u konkurenčních aut cca kolem 1200 kč. Když to jde třeba u škodovky, tak proč né peugeot???:mrk

Protože Škodovka a celý koncern VW jsou takový magoři že se jim po netu toulá celý kompletní program....uplný amaterismus:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele u nás nevim a když jo tak to bude asi přehnaný cenově :) koukám, že jsi z karviný to je docela dálka vyzkoušim to až kámošovi do servisu přivezou 307 z roku 2001, ale buhví kdy tam něco takovýho přijede :)

Program je přiloženej k tomu ale jde stáhnout mraky programů který uměj s tímhle komunikovat.

JJ něco jako aukro :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xytron

Hele u nás nevim a když jo tak to bude asi přehnaný cenově :) koukám, že jsi z karviný to je docela dálka vyzkoušim to až kámošovi do servisu přivezou 307 z roku 2001, ale buhví kdy tam něco takovýho přijede :)

Program je přiloženej k tomu ale jde stáhnout mraky programů který uměj s tímhle komunikovat.

JJ něco jako aukro :cool:

Ahá tak až to vyzkoušíš, tak dej prosím vědět jak to dopadlo. Díky za info

post-0-14109602447973_thumb.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Marselino

Diagnostický konektor by podle mně měl být snadno dostupný, takže už nevím kde by se ještě dal najít(P 307 1,6 16V, r.v. 2006, automat).

Prosím kdo máte automat a víte kde ten diag.konektor najít, poraďte.

Děkuji

zkoušel jsi hledat v knížce \" jak na to \"??, já jen ať to tam nehledám zbytečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě mě napadlo, jestli to náhodou \"nepropadlo\" do útrob toho prostotu za místem určení konektoru. Mám pocit, že je to tam pouze nasazené - nacvaknuté a tak se to mohlo uvolnit a sklouznout.

Koukni dírou po konektoru dovnitř, tedy jestli něco uvidíš.

El. svazky jsou u 307ky všude stejné. Určitě to ta bude, možná bude ležet někde na BSi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...