Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ZOO Praha 18.10.2008 10:00 Trója


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: kajvet

můžu s mým novým autí a se starší (kdyby mě slyšela :-D ) manželkou přijet taky i když jste nás nikdy všechny neviděli? Nepřispěl jsem na lvíčka,nevěděl jsem o tom...:myslim

jisteze, uz jsem psal ze je vitan kazdy :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Tak se moc omlouvám , ale nemoc co mě ve čt zmohla mě dnes dorazila a pokud se nestane zazrak tak se objevím .

Teda ať to čtu, jak to čtu, smysl mi ta věta vůbec nedává - skolila Tě nemoc a píšeš, že se objevíš ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Tak se moc omlouvám , ale nemoc co mě ve čt zmohla mě dnes dorazila a pokud se nestane zazrak tak se objevím .

Teda ať to čtu, jak to čtu, smysl mi ta věta vůbec nedává - skolila Tě nemoc a píšeš, že se objevíš ???

Pokud se nestane zázrak, objeví se. Takže šup, všichni na kolena a modlit se, ať se zázrak stane a nepřijede :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Tak se moc omlouvám , ale nemoc co mě ve čt zmohla mě dnes dorazila a pokud se nestane zazrak tak se objevím .

Teda ať to čtu, jak to čtu, smysl mi ta věta vůbec nedává - skolila Tě nemoc a píšeš, že se objevíš ???

nedivím se že tomu není rozumět , ja včera pletl co se dalo , 38,9 teplota dělá svoje .každopádně hlava třeští furt takže dnes opravdu beze mne . Užijte si to a pak sem hoď te nejake to foto foto.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na chvilku zavítal též do ZOO.

Omlouvám se za naše poměrně brzké vyklizení prostor, ale

a) Pavlík chtěl na červenou tramvajku

b) PODSTATNĚJŠÍ - MEDVĚD ZAPOMNĚL, ŽE JE POZVANÝ NA OSLAVU SVÁTKU LUKÁŠKA, tak jsem odjel pro Helču a chystáme se slavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Tak zoo byla príma, ale náročná. Domů sem přijel až teď, ztahanej jak pes :D

Pozvání na oslavu Lukášova svátku jsem samozřejmě nemohl odmítnout, takže Péťo, ještě jednou díky, masíčko bylo vynikající :super

Jo, Netopýrka nad tím taky uvažovala a i já bych se zdržel, ale Lenka musela jet hlídat neteře a já musel tam, kam se odstěhoval Hliník :D pro hliníkáče na zimu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěva ZOO byla super :super

Myslím, že naše miniskupinka vydržela v ZOO nejdéle, páč jsme chodili od zvířete ke zvířeti a po dobu asi 3 hodin jsme nikoho z klubu nepotkali :myslim

Dopřáli jsme si plánovaný polední oběd v krásné hodpůdce pod širým nebem a ládovali se párkama v rohlíku :D Později odpoledne jsme se odměnili již pravým restauračním zařízením.

Pokud se mi vše podařilo tak jak má, objeví se zanedlouho fotky na FTP. Než se tak stane posílám odkaz kde jsou také k nahlédnutí :papa

http://picasaweb.google.cz/MeganeLucca/ZOOPrahaPeugeot#

[upravil dne 19.10.2008 Lucca]

[upravil dne 19.10.2008 Lucca]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Tak my taky dorazili domu, omlouvam se ze jsme museli zmizet drive, ale dite chtelo na tramvajku :)

a bylo to pekne, i pocasi vyslo, fajn den :) dam sem pak nejake fotky toho \"naseho\" zvirete.

tim ditetem myslis me? :) tramvajka byla bezva :D

2Lucca: myslim, ze jsme vydrzeli jeste dyl, odchazeli jsme snad ve ctvrt na ctyri, jen kvuli dalsi akci.....a stejne jsme nevideli vsechna zviratka.... :) a bylo to bezva :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...