Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rady pri kupe 406-tky


lubikpo

Recommended Posts

Zdravim vsetkych peugeotakov.

Som tu novy na fore a nemam ani peugeot.;)

No chcel by som v blizkej buducnosti nejaky kupit. Mala by to byt 406, rv. 00, 2.0 Hdi, 80 kw. Viete mi poradit na co si mam hlavne davat pozor pri kupe. Ake su hlavne chyby vyskytujuce sa na 406-tke?

Pripadne nema niekto na predaj neaku?:)

Teraz mam opel vectru B, 1,6, 16V, 74 kw a je na predaj.

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej v klubu:papa

Při koupi si vem někoho,kdo 406 má nebo ji zná.Zkontroluj všechno....hlavně třeba spojku,pravidelnost chodu a zvuk moto-

ru,zajeď s ní na STK,ať ti řeknou více...(za kontrolu zaplatíš do 500 a to se vyplatí),zjisti si VIN auta a tady se dá zjistit

historie vozu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lubikpo

Pripadne ake su najdrahsie suciastky na 406, ktore casto odchadzaju? :mrk

Dik.

Tak je to ta spojka,vstřiky,vůbec věci kolem motoru....ale ostatní

díly jako ložiska,kotouče,desky,takové ty ,,spotřební\'\' součásti,ty

drahé nejsou...řekl bych průměr...a vyrábějí se i v druhovýrobě.

To jsou dražší díly,néé že často odcházejí :D

[upravil dne 3/10/08 ozzy1956]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik.

No niekoho znameho, kto ma 406 ani nemam. No snad jedneho mechanika, ktory pracoval v Peugeote asi 10 rokov, no ten viac opity ako triezvi :o - tak nic.

Uz som tu cital, ze niekto dokaze zistit historiu auta a hlavne aj pocet nabehanych kilometrov, no myslim skutocny pocet po servise v peugeote. A neviete da sa aj tak, zeby som mu relativne poslal VIN sms-kou a on by mi dal vediet aspon tie km? Chcel by som kupit rok vyroby 2000 a vyssie, tak mozno by to aj islo.

Auto sa chystam kupit do Skalice? Nie je tu nahodou niekto od tial alebo z blizka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: padro

Původně zaslal: honza406

pokud je auto starší 8mi let tak historii nezjistí ;)

ja mam 10 rocnu 406ku a ten dobry clovek tu na fore mi historiu zistil :mrk:super

Neviem ci teba nevidavam obcas ked idem cez Podolie... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lubikpo

Tiez som si vsimol, ze niektore 406-tky, novsie modely nemaju cire predne svetla, ale akoby do hneda, vyzera to ako keby tam bola voda.

je to len iny druh svetiel - alebo ze tam naozaj nejaka zavada?

jsou dva typy 406, jeden - stary model do roku vyroby 4/99 mel necira svetla s vroubkovanym krycim polykarbonatovym sklem, ktery funguje jako usmernovaci cocka, a pak novy model, ktery uz ma kryci polykarbonatove sklo cire a paraboly jsou projektorove

ta vroubkovana svetla u starsich vozu mohou byt zaspinena, proto pusobi \"zahnedlym\" dojmem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: padro

Původně zaslal: honza406

pokud je auto starší 8mi let tak historii nezjistí ;)

ja mam 10 rocnu 406ku a ten dobry clovek tu na fore mi historiu zistil :mrk:super

Neviem ci teba nevidavam obcas ked idem cez Podolie... :aut

:) to budem asi ja, este tu je v podoli jedna zelena 406ka inak nikto asi nema, teba som si este nevsimol dost casto chodim do TT obcas aj vrbove :papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jednu radu mám ale nevim jestli se to týká modelů 00 a vejš kupoval jsem si 406 97 2,1TD a když jsem s tim přijel do peugeota tak mi řekli, že mám prasklý obě dvě péra na předku jo a ještě když jsem s tim vyjižděl z bazaru tak mi prasknul chladič tak se koukni zespodu jestli nejsou schnilý dost na to trpěj když tam leje někdo vodu a ne ty jejich kapaliny do chladičů...

Jo a kup si 80Kw s menším výkonem si to auto nedovedu představit...

[upravil dne 7/10/08 xytron]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...