Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Seřizovací podložky ventilů


Guest kachna

Recommended Posts

Ahoj pažouti.Nemáte náhodou někdo nějaký odkaz na e-shop nebo něco podobného co se týká seřizovacích podložek pod ventili.Byl jsem u nás v mototechně a tam to nemají ani v auto kelly.Potřebuji asi seřídit ventili podle poslechu mi po nastartování nějak cinká v pravo v hlavě.Tak něco dohoďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si kupil take mierky v obchode s naradim (vrtacky karbosky atd..). Zacal som im visvetlovat ze potrebujem taky sparomer na meranie medzier a on hned poved mierky na peranie ventilou? A ja ze ano mohol som to povedat skor. Stali presne 100SK. Tak skus sa spitat nejakom zelezarstve alebo obchode s naradim.

Ak teda mas to na mysli.:myslim

[upravil dne 2.10.2008 Mahel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týká měrek, tak v mém moto-kvelbu mě poslali do místního železářství (s tím, že si do zelí nepolezou) ... a měli pravdu, měrky stály 39,- Kč :D

Co se týká podložek. Pro TU motory, podložky netřeba, pro XU motory, jedna stojí 150,- (orig Peugeot) nebo pár kaček u Szakala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kachna

Původně zaslal: Marcel505

Podložky tam stojí asi do 30Kč/kus...

Nemůžu to tam nějak najít kde jsi to našel?

Já jejich ceník moc neprohledával - zajdi tam, budou vědět co chceš. A bacha, některý rozměry dlouhodobě nemaj, ale jen některý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: oddie

Hlavně u Szakala nejedou po rozměrech jako je orig., ale po 0,05. Rozměry těch orig. PSA lze najít v katalogu (ServiceBoxu), každá má svoje objednací číslo.

Ale některý rozměry sem tam permanentně nemají... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...