Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ostrava a okolí


Sobol

Recommended Posts

Já jsem taky pro..... jen ho musí někdo vyhlásit a uspořádat a jde jen o minisraz na to nezapomen........ofico srazy kolem Ostravy nejsou a smí ho pořádat jen řádný člen s min.členstvím 1 rok.......jestli ten minisraz vyhlásíš klidně dojedu.....

[upravil dne 30-9-08 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Já jsem taky pro..... jen ho musí někdo vyhlásit a uspořádat a jde jen o minisraz na to nezapomen........ofico srazy kolem Ostravy nejsou a smí ho pořádat jen řádný člen s min.členstvím 1 rok.......jestli ten minisraz vyhlásíš klidně dojedu.....

[upravil dne 30-9-08 Přema]

jj to je mi jasné.. sleduju to tady už delší dobu... od unora cca :) určo by to byl minisraz.. může se to zvrhnout i v nějakou pravidelnost :):potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no creamse znám...a ostatní milerád poznám :) Ted jen stačí dát místo a čas... respektive se zkusme nejdříve vyjádřit kde.. jestli Hlučín.. nebo Olešná.. a nebo u nové dálnice je shellka a je tam obrovské prázdné parkoviště (byl tam ted octavia club sraz) fotky bych kdyžtak hodil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem taky pro. V tuhle roční dobu by bylo nej asi Olešná. Dá se tam jed třeba slalomek a není tam kamera - narozdíl od Hlučína... :cool: Jen jestli to nebude pro Olomouc zbytečně daleko. Bez zvláštního programu (slalomu atd.) by byl lepší (čti blíž) Hlučín. Teď jen kdy? :mrk Návrhy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...