Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Komorně-pracovní minisraz P-C po x-tý


OK406

Recommended Posts

Dnes odpoledne mi zavolal Mef, že je jede do Týna/n.Vlt. se svojí 405 Mi16 a se svyým bratrem, který má 205 1.4i. Tak jsne uspořádala komorní-pracovní minisraz P-c. Nejdříve jsme jeli na letiště (male), kde si zkusili slalom mezi kužely a pak jsme odjeli se podívat kousek odtud ležící pámátku Velký Depot. Odtud následovala cesta na letiště, kde si oba dva zkoušeli pevný starty a rychlostní závody. Také došlo na prohlídku zajímavostí v okolí. Po ,,vyblbnutí\" jsme se vydali ke mě ke garáži, kde si obadva umyli své čtyřkolové miláčky + vylešťili, že ani je nemohli poznat. Jelikož už se blížil večer, tak jsme se rozloučili a oba dva odjeli zpět na chalupu. Škoda, že se dnešního minisrazu nemohlou zúčastnt výce členů P-C např. Honza406, který nemohl. Na jiné členy P-C z okolí nemám kontakt. Z celé akce byli pořízeny fotogrfie i video.

post-0-14109608662451_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Nu koukam, ze hezky vylet.. Doufam, ze se zas ukazu az to finance dovoli.. Mam ted trochu financni starosti tak i auto trosku zaostava.. Uvidime jak se vse vyvine, ale budu moc rad pokud kladne. Rad vas opet uvidim a preji hodne zdaru s autikama..;)

Taky tě rádi uvidíme a těšíme se na tebe.:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to suprově strávený odpoledne. Jen škoda, že se pozdějc na letišti objevilo moc \"civilistů\", ale to bych tam pak vyjezdil všechen benzín a musel jet domu na laně:D

Jinak díky Oldo za poskytnutý azyl a čisticí prostředky. Já bych se k tak důkladněmu čistění Vínovky v Práglu asi nedokopal:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mef

Bylo to suprově strávený odpoledne. Jen škoda, že se pozdějc na letišti objevilo moc \"civilistů\", ale to bych tam pak vyjezdil všechen benzín a musel jet domu na laně:D

Jinak díky Oldo za poskytnutý azyl a čisticí prostředky. Já bych se k tak důkladněmu čistění Vínovky v Práglu asi nedokopal:D

I Já Vám děkuji. Ale že to 405 Mi16 a 205 sluší po kosmetických úpravách. ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj Lvíčata celkem prokoukla. Až jsem se divil jakou má to míčko ve skutečnosti barvu:D

Koukám, že na tý stránce jsou ještě videa, kde jsem na letišti se starou 405-kou. Škoda, že mi na míčku nefungovala ruční brzda, to bych si zablbnul víc:) ale už to napravuju. Auto stojí v garáži na kozách a měnim lanka;) Příště už to bude větší sranda:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mef

Jj Lvíčata celkem prokoukla. Až jsem se divil jakou má to míčko ve skutečnosti barvu:D

Koukám, že na tý stránce jsou ještě videa, kde jsem na letišti se starou 405-kou. Škoda, že mi na míčku nefungovala ruční brzda, to bych si zablbnul víc:) ale už to napravuju. Auto stojí v garáži na kozách a měnim lanka;) Příště už to bude větší sranda:cool:

Hlavně na té pšenici:myslim:D

To mě moc těší, že se ti ,,kosmeticky upravená\" 405 Mi16 tak líbí!! To by si měl opakovat i doma!!!

[upravil dne 5/8/09 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravicko, zitra (neboli 15.8.2009) mam namireno do Tyna nad Vltavou za OK406, mluvil jsem s nim o tom a kdo by mel zajem, je vitan se k nam pridat :) zatim je v planu pouze nezavazna konverzace, ale treba se to zase zvrhne v zurive stourani se v autech.. program je zatim ve hvezdach

[upravil dne 14.8.2009 švejk]

[upravil dne 14.8.2009 švejk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...