Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Komorně-pracovní minisraz P-C po x-tý


OK406

Recommended Posts

Guest servisman

Opět po odmlce jsme si udělali pokec u čajíčku se štrůdlem,pohrabali se drobet v autech,OK406 narychlo opláchl 106 asi měl dojem aby vyrostla :D a pak jsme zkoukli a zprovoznili zářivku.Cesta k němu byla příjemná cestu zpět jsem změřil spotřebu podle PP a vyšla 6,5 l/100km

jinak jedna fotečka cesta k OK406

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše servisman, tak jsme dneska v garáži uskutečnili další x-tý komorně-pracovní minisraz P-C. Konečně se přišlo na závadu, proč plovák u Peugeot 205 neukazuje při nízké hladině paliva (nafta). V nádrži bylo cca 5 cm nafty a ručička palivoměru neukazovala. Ani rezerva nesvítila (žárovka funkční). Příčinou je chybějí část kovové části na vodící liště.

A jak dále servisman píše, tak se udělal zářivka v garáži, která již velmi dlouhou dobu nebyla planě funkční. Dále se sundal u 406 drážkový řemen a promazalo se vodící kolečko, jelikož při startu je slyšet pískání z této části. Bohužel, závada se neodstranila. Samozřejmě, je byl k dispozici horký ovocný čaj a upečení jablkový závin lidově řečení štrůdl;). I když bylo venku chladno, tak nálada byla příjemná a servisman opět potvrdil, že umí a zná! Je to radost být u mě ho při práci. To může potvrdit např. Roky či Chozeluizskuner a další. Už aby bylo teplo. Jinak 106 se musela opláchnout, jak byla chudák špinavá! A být špinavá v garáži není hezké:D.

post-7387-14109634540209_thumb.jpg

[upravil dne 14/12/13 18:27 od OK406]

post-7387-14109634540665_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Moc mě mrzí že jsem nepřijel, ale pásovej opar na víčkách neni nic příjemného :( Musim pochválit servismana! včera jsem tudy jel těsně než mi volal OK406 s přesně tohle jsme si chtěl vyfotit :) (ale muj mobil to neumí) Prostě nádherný pohled!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Po delší době se uskutečnil komorně-pracovní minisraz P-C, i když se nejednalo o vozidlo Peugeot. Měnil jsem olej u OA Mazda 6 combi. Olej + olej. fitr samozřejmě kupován u Badisaka;). Ale proč toto píši. Zdůvodu, že jsem poprvé použil vanu na olej z akce z AK. Mohu jen potvrdit, že je to velice prakticé, ale hlavně účelně řešené. Velikost vany ( 15 l) je velmi dobrá a při povolování šroubu u olejové vany, se nic nerozleje. A to samé u olejového filtru.

Závěrem mohu olejovou vanu jen a jen doporučit:super. Jsou to dobře investované peníze. Auto bylo na nájezdech, lelikož šroub na vaně je vzadu šikmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Po delší době se včera v sobotu uskutečnil komorně-pracovní minisraz P-C tentokráte u Devils-night, kde mi Ferry ,,dolaďoval\" tempomat u mojí 406. Počasí nám vyšlo, kdy po týdenní deštích vysvitlo sluníčko, jako by tušilo, že se bude pracovat na mojí 406. Ferry mi předělával kompletní elektrické svazky tempomatu. V 10 hodin se začalo a lehce po poledni se skončilo. A výsledek? Tempomat pracuje na 100% !!! Je to paráda. Drží stabilně rychlost jak po rovině, tak i do kopce, o čemž jsem se mohl během cesty domů mnohokrát přesvědčit ( např. kopec u Votic okr. Benešov). Tímto děkuji Ferrymu za jeho precizní práci a Devils-night za poskytnutí místa, kde mohl Ferry pracovat. Co všechno se muselo na 406 vyndat a předělat je patrné na fotkách:

post-7387-14109637902106_thumb.jpg

post-7387-14109637902889_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Aspoň si jej můžeš užívat k plné spokojenosti. Koukám pěkný nápis vzadu a i odrazové pásky červené, to ses inspiroval asi podle mne, mám je taky dole nalepený dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Dneska v poledních hodinách se u mě konal x-tý komorně-pracovní minisraz P-C za účasti servismana, kdy jsme řešili záhadnou záhadu u mojí 406. Mezitím jsem stačil vyměnit motorový olej + filtry u strejdovo fóbie Junior 1.0i:). Vše od badisaka:super. Odpoledne jsme se servismanem a částečně mým taťkou pustili do výměny zadných dveří u 205 rodičů. Po chvilce jsme zjistili, že nelze dveře použít, jelikož mají na závěsu, na kterém jsou přišroubované pouze jeden otvor. Původní dveře mají otvory dva. Tak jsme musek vyvrtat u závěsů v prostředku mezi dvěma šrouby, aby se dali přišroubovat. Což se podařilo. Vyměnil se motůrek stěračů za původní. Dveře se přizpůsobily. Dodalo se třetí brzdové světlo.

Při pohledu na hodiny, bylo pozdní odpoledne. tak jsme se servimanem rozloučil a on odjel a já dodělal dveře u 205 a poté zkusil nastartovat 406, což se napoprvé povedlo. Ještě musím vyspravit poškozený nárazník od tažného lana, které se mi dostalo pod přední pravé kolo. Jedná se o cca 5 cm dlouhou prasklinu:(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Původně jsem měl vyrážet domů dřív pak se začaly dělat ty zadní dveře, které se dělají ve dvou blbě, tak jsem rád pomohl. Nehledě se pak zjistilo že nesvítí brzdový u 205 tak jsme pobyt prodloužil do večera . Místo odjezdu v 17 hod. jsem jel v 19.30hod, pak cesta domů. Už jsem se těšil za vychlazený pivko.

Snad už bude OKčkova 406 poslouchat a nebude trucovat. Závada se hledala blbě - elektrika je zakopaný pes. Problém u 406 byl v tom že člověk neměl jistotu zda se mu neblokla řj motoru a tím pádem by jsme byly v prd....On takový jeden kontakt dovede potrápiti na dlouho

Jinak děkujeme HonzaZ , který byl ochotný poslat schémata ,až bude drobet čas drobet prostuduji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Měl jsem volný den, tak jsem vyměnil kamarádovy u jeho Š. Octavia 1,9 TDi všechny filtry + mot. olej. Vše objednáno u badisaka. A abych se nenudil, tak jsme se pustil i do opravy prasklého nárazníku. Dělal jsme to poprvé, tak věřím, že to bude alespoň držet:). Vnějsí stranu jsem zatmelil + plnič + barva + bezbarvý lak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdar , byl by jste někdo ochoten mi pomoct a poradit při vi výměně pružin a tlumičů ( případně i kotoučů a desek) na předku u 807 ?

A hlavně jestli by to šlo udělat u OK406. Že bychom udělali další komorní sraz.

Díky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No pružiny na 807 nejsou sranda. Pružiny maj velkej průměr a jsou dost dlouhý, je potřeba je hodně stlačit. Stahoval jsem je na hydraulice. Na závitivý stahováky jsem neměl dost odvahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...