Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Komorně-pracovní minisraz P-C po x-tý


OK406

Recommended Posts

U mě bys měl moc práce, musel by sis vzít žebřík:D

Čekám až budou prachy na leštičku, ručně sem zkoušel jen kapotu a výsledek bez výsledku:mad:

Tempo na starý laky + leštící houba Sonax a potom W5 + leštící houba Sonax a výsledek žádný:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to jedu projet, je sluníčko, snad při cestě k autu neoslepnu :D

Ve výčtu aktivit nevidím dofoukání gum. Zjistil jsem, že pneuservis je nafoukal jenom na 2,0, tak jsem je dal na 2,5, je možné, že spotřeba půjde ještě níže. :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dneska se uskutečnil x-tý komorně-pracovní minisraz P-C a to ne u mě v garáži, ale u člena Koblih69, který se snažil přijít na závadu u mého nefunkčného:( cd měniče Philips. Bohužel se nepodařilo cd měnič zprovoznit. Závada je na 99% elektrického rázu . Takže se pokusím sehnat jiný plně funkční cd měnič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Včera 16.9.2013 se uskutečnil za deštivého počasí další komorně-pracovní minisraz P-c. Jednalo se o zapojení ,,elektriky\" denních světel u 307 mojí tety. Jelikož eletrice moc nerozumím, tak jsme požádal telefonicky Koblih69, i když v okolí je více členů s diagnostikou a jednalo o rychlou akci, tak mi Koblih69 přijel i s diagnostikou a pomohl mi. Přijel když jel domů z práce. Díky. Je pravda, že Koblih69 není příznivcem denních přídavných světel:D.

Vše proběhlo v pohodě, i když počasí bylo nic moc. V garáži byla pohoda.

(kvalita=foceno mobilem a za deště)

[upravil dne 17/9/13 13:45 od OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera 16.9.2013 se uskutečnil za deštivého počasí další komorně-pracovní minisraz P-c. Jednalo se o zapojení ,,elektriky\" denních světel u 307 mojí tety. Jelikož eletrice moc nerozumím, tak jsme požádal telefonicky Koblih69, i když v okolí je více členů s diagnostikou a jednalo o rychlou akci, tak mi Koblih69 přijel i s diagnostikou a pomohl mi. Přijel když jel domů z práce. Díky. Je pravda, že Koblih69 není příznivcem denních přídavných světel:D.

Vše proběhlo v pohodě, i když počasí bylo nic moc. V garáži byla pohoda.

(kvalita=foceno mobilem a za deště)

post-7387-14109633388203_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Hezký :) Ale jen si nejsem jsitej jestli je nemáš dané špatně. Co si tak pamatuju z autoškoly tak světla nesmí bejt dále než 40cm od kraje vozidla. Je možný ale že se pletu :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...