Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Komorně-pracovní minisraz P-C po x-tý


OK406

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

Dneska jsem si udělal rad a koupil si koncovku výfuku na svoji 406. Jakmile jsme přijel do garáže, tak jsem si koncovku namontoval. Jen nevím, zdali by se neměl zkrátit konec výfuku v koncovce.

Jelikož celý den prší, tak je chudák 406 mokrá.

Koncovka je kulatá. Není oválná.

Koncovka nepřesahuje obrys vozidla.

post-4390-0-35371800-1432136506_thumb.jp

post-4390-0-26414600-1432136522_thumb.jp

post-4390-0-18149600-1432136529_thumb.jp

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dneska jsem s bráchou promazával u jeho Hondy Civic pojezdy oken, jelikož mu to šlo ztuha. Obložení se sundavalo vcelku dobře. Veškeré pohyblivé díly byly suché! Po promazání pojezdů i lanka (zadní dveře), bylo viditelně poznat, že platí přísloví: ,,kdo maže ten jeden".

  I když se nejednalo o Peugeota a nezúčnastnil se nikdo z P-C, tak jsem alespoň poznal něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo maže ten jeden!!!! A tak to má být a nikdy jinak!!!

 

Trochu zvláštní vlákno, které má sice název jako že srazu, ale nikde není uvedeno, kdy bude další.... Takže tady sice přibývají informace o naleštění chudáka 406, naleštění výfuku, jenž nepřesahuje obrys auta s naleštěním hondy i  s lanovody, protože jeden nikdy neví.... Neví, kdy bude další minisraz.... Můžete tomu říkat časoprostorová smyčka... Bílá díra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pukac: jak je uvedeno v příspěvcích, tak komorně-pracovní minisrazy P-C byli a jsou spíše náhodné. Málokdy jsou přesně plánované. Většinou je to tak, že se ozval či ozve někdo, kdo potřebuje s něčím pomoci na svém Peugeotu a nebo jen dát řeč, když projíždí Týnem nad Vltavou.

 Samozřejmě, že musí být čas. Tento víkend to bude například člen švejk, který mi napsal sms.

 Většinou jsme se setkávali se servismanem, občas koblih 69 + další, kdo se ozval mě nebo sevismanovi. Samozřejmě, že se na komorně-pracovním minisrazu P-C nepracuje jen na Peugeotech, ale například si vyjedeme na kole ( viz dříve švejk=je to popsané+foto, nebo MilanF1 + Kitty jsme si udělali výlet po okolí Týna nad Vltavou + památky a pod.). Takže nuda nebyla a není. Na komorně-pracovní minisrazy P-C bylo více členů P-C.

 Dříve jsme i psali přesnější datum, ale nikdo se neozval.

 

 StačíTi punkac má odpověď na tvoji otázku (dotaz)? A Ty by si někdy zajel ;) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Punkac,jak jsem psal, tak dneska ve 12 hodin (ke garáži) zajede ke mě člen švejk. Tak si mohl zajet a pohovořit. Taky by jsme se poznali ;) . Okolí garáže je příjemné. Jsou tam koně, zeleň, čerstvý vzduch a i by se dal zahlédnout JETE ;):D . A navíc by si krásné projel svého pežoutka :super .

Pokud by si chtěl, tak bys sis mohl i umýt + naleštit auto. Samozřejmě, že by byla pro tebe wapka :super .

Ukázal bych Ti i krásy mého rodného města.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OKčko, opravdu nepojedu přes 250 km leštit auto, které mám sice rád, ale je to pro mě jen prostředek k přesunu z bodu A do B někdy přes C ;)

 

Jinak rodiče mají chatu nedaleko Lhenic a JETE znám už zdob stavby, kdy mixy z betonárky v Prachaticích svým neustálým přetěžováním málem zničily (dlouhou dobu byl uzavřen) mostek v Třebanicích a my všechno museli objíždět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se po delší době uskutečnil komorně pracovní minisraz P-C u mě v garáži. Zúčastnil se jej člen švejk. Přijel ke mě místo své 406 3.0I coupé, které je nemocné (spojka-nejde sehnat :( ), tak přijel svým druhým miláčkem a to Peugeot 508 SW 2.2 HDi GT.

Jelikož bylo venku příjemné počasí, tak svoji 508 zaparkoval do garáže a šli jsme si sednou na rozhlednu, kde jsme si povídali a kochali okolím.

Je škoda, že nepřijel někdo další např. pukac (píšeš, že z bodu A do bodu B to máš 250 km. Až budeš někdy v Lhenicích, tak můžeš zajet ;) ).

 Čas rychle utíkal, a tak se ani 508 SW neumyla :( . Viz fotky.

Komorně pracovní minisraz P-C u mě nejsou pouze mytí a leštění. Ale jak jsme psal dříve, tak i o poznávání okolí a příjemném povídání.

 

 

post-4390-0-58514300-1433602982_thumb.jp

post-4390-0-45409600-1433602993_thumb.jp

post-4390-0-59177200-1433603003_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406, člen punkač ti vzkazuje, že opravdu nepřijedu, protože člena "pukac" opravdu nezná

 

Dneska se po delší době uskutečnil komorně pracovní minisraz P-C u mě v garáži. Zúčastnil se jej člen švejk. Přijel ke mě místo své 406 3.0I coupé, které je nemocné (spojka-nejde sehnat :( ), tak přijel svým druhým miláčkem a to Peugeot 508 SW 2.2 HDi GT.

Jelikož bylo venku příjemné počasí, tak svoji 508 zaparkoval do garáže a šli jsme si sednou na rozhlednu, kde jsme si povídali a kochali okolím.

Je škoda, že nepřijel někdo další např. pukac (píšeš, že z bodu A do bodu B to máš 250 km. Až budeš někdy v Lhenicích, tak můžeš zajet ;) ).

 Čas rychle utíkal, a tak se ani 508 SW neumyla :( . Viz fotky.

Komorně pracovní minisraz P-C u mě nejsou pouze mytí a leštění. Ale jak jsme psal dříve, tak i o poznávání okolí a příjemném povídání.

 

Dva kucíí na rozhledně, jo? O důvod více tam nejezdit :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...