Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Manuál P306


standa

Recommended Posts

Původně zaslal: standa

Ahoj, nemáte někdo možnost sehnat manuál na P306 98 1,6 8V.Mám na mysli opravárenský-profi,který:myslim v autorizovaných servisech,ne knihu,, Jak na to\" apod.Může být v i v angličtině.Nebo jestli-to není někde ke stažení.

Díky za info.

toto není ono?

http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=119

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: jack 306

to je tím že to je jen pro členy co mají zaplacený příspěvek tudíž jsou řádni členové:D

A co si myslíš, že já jsem??? Neřád-nej člen??? :D:aut

A co já?takle to nende, neřád-nej člen,no?:myslim:bacha:P

[upravil dne 29.9.2008 vendi.stejskal]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět souhlasím tentokrát s jackem 306,v knize JAK NA TO je spoustu věcí velmi všeobecně např. :opatrně vyjměte (něco),ale jak to ,,něco\" vyndat tam už není.V dílenským manualu je to vše podrobně popsáno:např:rozpis nářadí,rozpis spotřebního materiálu atd.,jak co vyndat s odkazy na jiné části manuálu,nastavení,varování a připomínky co se stane když....... atd.Neviděl jsem to osobně ,ale kamarád to má v el- podobě na NISANa PRIMERU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: standa

Opět souhlasím tentokrát s jackem 306,v knize JAK NA TO je spoustu věcí velmi všeobecně např. :opatrně vyjměte (něco),ale jak to ,,něco\" vyndat tam už není.V dílenským manualu je to vše podrobně popsáno:např:rozpis nářadí,rozpis spotřebního materiálu atd.,jak co vyndat s odkazy na jiné části manuálu,nastavení,varování a připomínky co se stane když....... atd.Neviděl jsem to osobně ,ale kamarád to má v el- podobě na NISANa PRIMERU

Naprostý souhlas. Zkoušel jsem podle \"Chytré knihy\" demontovat venkovní kliku levých zadních dveří u 306ky. Jak sundat loketní opěrku, kryt vnitřní kliky, blokovací knoflík dveří....... a podobný nesmysly jsou tam podrobně popsány.

Závěr - a vyjmeme kliku ze dveří. Jenomže ono to nejde. Nikde totiž není napsaný, že se musej povolit ty tři šrouby, co drží vlastní zámek na zadní straně dveří a ten postrčit dolů aby šla klika ven. Nakonec jsem na to po půlhodinovém nadávání přišel ale knize moc nevěřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...