Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s policií


padaj

Recommended Posts

Původně zaslal: jirka639

Původně zaslal: Edison

Bože.. On se neptá, co to je a co to nejni, ale co konkrétně to znamená.

hele buzerovat a vrtat umi kazdej, kdybys byl co k cemu tak mu to najdes a vyhledas sam. tak radsi se drz volantu a popojed o diskuzi dal.

Buzaerace by vypadadala kapku jinak. Zatím se tu jen sem tam někdo snaží vypadat, jakože i pomáhá, ale jeho info jsou naprosto k ničemu, potože se ptá na něco jinýho. Nejspíš cokoli, co se Ti nelíbí přijde jako buzerace. Ale to je hlavně Tvůj problém. Kdybych byl odborníkem, tak mu to řeknu. Což nejsem a ani ho ze sebe nedělám. Já tak nějak vůbec ze sebe nemám ve zvyku dělat něco, co nejsem.

Krom toho, kde najít konkrétní údaje jsem mu dal, tak nevím co se do mě navážíš. Číst snad už umí a blbej taky nemyslím, že by byl. Tak si už jistě poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem s policii? Me nakourila jedna fabia zezadu, uz je to dele, a myslim si, ze to bylo prave kvuli temhle svetlum, ze nevidela, ze brzdim.......

Jinak me vzdy auto oblezou a reknou, vypada to dobre, ale ty parkovacky, pane.....

ja jim slibim, ze je vyndam a drandim dal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Edison

Původně zaslal: jirka639

Původně zaslal: Edison

Bože.. On se neptá, co to je a co to nejni, ale co konkrétně to znamená.

hele buzerovat a vrtat umi kazdej, kdybys byl co k cemu tak mu to najdes a vyhledas sam. tak radsi se drz volantu a popojed o diskuzi dal.

Buzaerace by vypadadala kapku jinak. Zatím se tu jen sem tam někdo snaží vypadat, jakože i pomáhá, ale jeho info jsou naprosto k ničemu, potože se ptá na něco jinýho. Nejspíš cokoli, co se Ti nelíbí přijde jako buzerace. Ale to je hlavně Tvůj problém. Kdybych byl odborníkem, tak mu to řeknu. Což nejsem a ani ho ze sebe nedělám. Já tak nějak vůbec ze sebe nemám ve zvyku dělat něco, co nejsem.

Krom toho, kde najít konkrétní údaje jsem mu dal, tak nevím co se do mě navážíš. Číst snad už umí a blbej taky nemyslím, že by byl. Tak si už jistě poradí.

:xvul

ty ses navazel do me, nikdy jsem se nenazyval dobornikem a info jsem mu podal srovnatelny, ne-li lepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jirka639

Původně zaslal: Edison

Bože.. On se neptá, co to je a co to nejni, ale co konkrétně to znamená.

ty ses navazel do me, nikdy jsem se nenazyval dobornikem a info ljsem mu podal srovnatelny, ne-li lepsi

Kde jsem se do Tebe navážel??? To, že sis to vztáhl sám na sebe je především Tvůj problém. Já jsem jen popsal fakta. Krom toho už dávno před Tvým zcela konkrétním napadáním, že mu to mám najít sám jsem mu link na relevantní info dával. A veřejně. Takže celá Tvá invence zavání chutí se mocí mermo hádat, urážet někoho... Tak si jdi dát studenou sprchu a počítej do tisíce.

[upravil dne 4.10.2008 Edison]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Edison: Neprovokuj, jo ? Nebo jinak taky dostaneš \"visačku\" rejpala a jízlivce :D

Nechci se opakovat :aut

(Aneb, neříkal jsem to ?)

P.S.: Příště plácej po zádech. Je to bezkonfliktní ;)

(jestli lepší, o tom bych polemizoval - ale to už asi v jiné diskuzi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...