Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chip na trojliter


BRUNNO

Recommended Posts

Já jsem si nedavno nechal udělat chip na 2.0 16v u coupe, seriově jsem tam měl 98kw a teď mám chip odměřený na brzdě na 105kw! 7,500kč je udávaná cena u jedné firmy na netu, já to měl za necelých 5.000kč, což je podle mě za hubičku a hlavně vím díky brzdě, kolik tam opravdu mám PS, ikdyž to není moc, vím na čem sem a nemusím se s nikým dohadovat! Byl jsem moc spokojenej, auto se začlo chovat jinak, změna byla velice znát, lépe táhne a hlavně mi je posunutý omezovač,takže mohu dýl točit! A kdo uvažuje o nějakých úpravách, tak mu chip i u benzínu vřele doporučuju! Před chipem mi to změřili a za těch pár let stejně nějaký koníci umřou! Já jsem dal svíčky NGK V_line, sportovní filtr, vykuchal katík a nechal změřit! S 98kw co tam měli minimálně být, sem byl po zjištění ještě smutnější,protože tam bylo 94kw, a to, kdybych neudělal tyto malé úpravy nevím, kde bych vůbec byl! Samozřejmě jako všichni chci víc výkonu a tak pořád vymejšlím! Komplet výfuk od svodů je na řadě a pak chvilka napětí na brzdě! Takže já říkám CHIP JOOOO!!!A kdo chce vědět více o firmě co mi to dělala, tak rád prozradím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lidri!!!

Já jsem si nedavno nechal udělat chip na 2.0 16v u coupe, seriově jsem tam měl 98kw a teď mám chip odměřený na brzdě na 105kw! 7,500kč je udávaná cena u jedné firmy na netu, já to měl za necelých 5.000kč, což je podle mě za hubičku a hlavně vím díky brzdě, kolik tam opravdu mám PS, ikdyž to není moc, vím na čem sem a nemusím se s nikým dohadovat! Byl jsem moc spokojenej, auto se začlo chovat jinak, změna byla velice znát, lépe táhne a hlavně mi je posunutý omezovač,takže mohu dýl točit! A kdo uvažuje o nějakých úpravách, tak mu chip i u benzínu vřele doporučuju! Před chipem mi to změřili a za těch pár let stejně nějaký koníci umřou! Já jsem dal svíčky NGK V_line, sportovní filtr, vykuchal katík a nechal změřit! S 98kw co tam měli minimálně být, sem byl po zjištění ještě smutnější,protože tam bylo 94kw, a to, kdybych neudělal tyto malé úpravy nevím, kde bych vůbec byl! Samozřejmě jako všichni chci víc výkonu a tak pořád vymejšlím! Komplet výfuk od svodů je na řadě a pak chvilka napětí na brzdě! Takže já říkám CHIP JOOOO!!!A kdo chce vědět více o firmě co mi to dělala, tak rád prozradím!

Ahoj..prosímtě do kolika otáček tě pustí omezovač??já můžu až skoro do 9 000 ................. Točí to až pod čísla na otáčkoměru..ten je jen do 8 000 ... Mám 3l..

A jednotku mám je Bosch........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě sekne omezovač kolem 7400 ale pak už to moc nejde do záběru, takže pro mě je ideální točit do 6000ot/min podle grafu z výkonostní brzdy!......maximálku na tachometru mám 233km/h ale podle GPS 228km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lidri!!!

Mě sekne omezovač kolem 7400 ale pak už to moc nejde do záběru, takže pro mě je ideální točit do 6000ot/min podle grafu z výkonostní brzdy!......maximálku na tachometru mám 233km/h ale podle GPS 228km/h

Já to budu muset taky nechat změřit......Vím že tacháč mi podměřuje cca o 10km\\h........

Na kolik tě ta brzda vyšla??já teď mám docela dost výdajů,takže doufám že to není drahý..

Jinak díky za odpověď =) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to měl k chipu zdarma ale jinak to měří za 1200kč a hlavně to máš v Praze!a jsou to fakt super kluci! Koukni na to na netu www.mereni-vykonu.cz, nech si to změřit, stojí to za to a hlavně nebudou žádný dohady na foru a ty budeš vědět kolik tam máš Ps a krouťák!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lidri!!!

Já to měl k chipu zdarma ale jinak to měří za 1200kč a hlavně to máš v Praze!a jsou to fakt super kluci! Koukni na to na netu www.mereni-vykonu.cz, nech si to změřit, stojí to za to a hlavně nebudou žádný dohady na foru a ty budeš vědět kolik tam máš Ps a krouťák!

Jj...diky mockouknu na to..jediný udaje který znám jsou od předchozího majitele,a ten klidně mohl kecat....:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to gasaxx : četl jsi pořádně co jsem napsal?

do tohoto auta patří pořádný motor ( 2l nebo 2,2 Hdi každopádně NE ) a je škoda že 3l V6 je \" slabý\" - můj názor

tímto jsem se nechtěl nijak dotknout majitelů cupátek s motory 2l nebo 2.2Hdi - každý to snad pochopil :myslim

:D , co se týče mého motoru 2 T - není to žádná sláva , ale moji dceři to zatím stačí :D:D:D

já si pro sebe zháním Volvo V70 R od r.v. 2002 - nevíš o nějakém :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Kekros

sériovej 3.0 V6 jede taky 250 km/h ?

Sériovej 3.0 V6 se vstřikováním ES9J4 o výkonu 140kW jede v Coupé (dle papírů) 240.

Novější model (ES9J4S, 152kW) má papírově psanou maximálku těch 250.

Osobně sem ale ještě maximálku nezkoušel :)

novsi model nema pisanu max.250

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Miku

to gasaxx : četl jsi pořádně co jsem napsal?

do tohoto auta patří pořádný motor ( 2l nebo 2,2 Hdi každopádně NE ) a je škoda že 3l V6 je \" slabý\" - můj názor

tímto jsem se nechtěl nijak dotknout majitelů cupátek s motory 2l nebo 2.2Hdi - každý to snad pochopil :myslim

:D , co se týče mého motoru 2 T - není to žádná sláva , ale moji dceři to zatím stačí :D:D:D

já si pro sebe zháním Volvo V70 R od r.v. 2002 - nevíš o nějakém :aut

Tvůj názor to je, ale dokud se v Coupe s HDi neprojedeš, tak nikdy nepocítíš zátah krouťáku a Turba, kterej je fakt jedinečnej. Tak to neodsuzuj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...